4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Letnie okienko transferowe 2014 - Temat zbiorczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-06-2014, 11:43   #11
HakTeck
..:: Klubowicz ::..
  
 
HakTeck's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Jul 2009
Miasto: Konin
Wiek: 34
Postów: 1 551
Tematów: 254
Podziękowań: 570
THX'ów: 2 623
Imię: Jacek
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 19 (+)
HakTeck 19
Odwiedź profil HakTeck na Facebook Odwiedź profil HakTeck na Soundcloud.com
Odp: Letnie okienko transferowe 2014 - Temat zbiorczy

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
Zaśmiałem się na głos bardzo mocno. Tak się znasz na futbolu przeca
wpisz w Google takie 4 słowa: "luke shaw chelsea supporter"
Jestes na tym samym poziomie co ndw. Czytalem gdzies z nim wywiad i sam mowil, ze jest kibicem Realu Madryt. Druga sprawa jest taka, ze jego sprawy reprezentuje agent Bale wiec jesli przyszloby co do czego to po takim transferze (Bale) na pewno bardzo chcetnie podjalby rozmowy z Realem Madryt znawco.

Cytat:
Napisał ElKamilbanalt Zobacz post
Ja gdzieś czytałem że Shaw jest kibicem Chelsea. Real na lewej obronie ma Marcelo i Coentrao także Shaw jest im zbędny, po za tym wątpię żeby póki co chciał opuścić Anglię.
W United ma raczej pewne miejsce w składzie, także pewnie odejdzie do Manchesteru.
O ile z Coentrao chca przedluzyc kontrekt, tak z Marcelo jest sytuacja bardzo niepewna (niestety). Mowi sie tez o Alberto Moreno, Guilherme Siqueira, Juan Bernat. Bardziej by mi pasowal, ktorys z tej trojki niz Shaw. United po tak tragicznym sezonie potrzebuje transferow wiec jestem za tym zeby Shaw tam wyladowal. Ale 30 mln za tak mlodego pilkarza i to jeszcze obronce to tez lekka przesada.
__________________

Last edited by HakTeck; 05-06-2014 at 11:52.
HakTeck jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents