4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Axwell & Ingrosso Album
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-05-2014, 20:31   #1
proelo
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 30 Nov 2012
Miasto: Zwoleń
Postów: 113
Tematów: 16
Podziękowań: 55
THX'ów: 56
Imię: Piotr
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
proelo 2
Odwiedź profil proelo na Facebook
house Axwell Λ Ingrosso - This Time We Can't Go Home (Album)

Axwell Λ Ingrosso - This Time We Can't Go Home (Album)































Zane Lowe zapowiedział dzisiaj tj. 29.05.2014 w BBC radio 1, że Axwell z Ingrosso pracują nad albumem

Naprawdę nie wiem, jak niektórzy z was głównie na FB (Axwell Λ Ingrosso) mogą negatywnie coś powiedzieć na temat tego wszystkiego co jest związane z nowym albumem chłopaków...

Tak ostatnio byłem podekscytowany jakimiś dziwnymi znakami na Fanpage'u Axwell'a oraz Ingross'a, nie tylko ja, większość osób no i miałem nadzieję, że coś w tym wszystkim siedzi no i aż do wczoraj audycji Zane'a Lowe'a

Tak, możliwe że ten album może być w charakterze komercyjnym, ale nie zapominajcie, że Axwell pracuje już nad tym wszystkim sporo czasu. O ile mi wiadomo pracuje nad albumem od 2009/10 roku. Możliwe, że album wyszedł by już wcześniej, ale trzeba było pracować nad projektem Swedish House Mafia, niestety . Szczerze mówiąc ciesze się, że już nie ma ich pod tym aliasem, bo grupa powoli wchodziła w komerche...

Wszyscy chcemy, przynajmniej aby Axwell wydał w końcu zaległe swoje tracki, zapewne przerobi je w swoim nowym stylu. Wiem, że to nie jest tak jak czego oczekujemy, oczekuje.. Wielu z nas chce "Think About It", "Make Your Mind Up" Pauls'a Paris'a i inne utwory pod znakiem "Axwell"/"Axtone". Odnośnie "MYMU" Paris napisał jakiś czas temu na twitterze, że zmienił vocaliste odnośnie tego projektu, tyle wiem... Wierzę, że nikt nie oczekuje tych utworów na rok 2014..

Proszę mi wierzyć, jestem ostatnią osobą która to zrobi. Chciałem być po prostu pozytywnie nastawiony do tego tematu i nie mogę się doczekać jaki ten album przyniesie wynik. Moje serce ma nadzieję, że Axwell czy tam Ingrosso w najbliższym czasie będą przynosić dla nas swoje ID's na scene no i myślę że będą dbać o "nas" prawdziwych fanów..

Więcej informacji wkrótce...
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Axwell & Ingrosso Album-10176157_677620742308783_8667836291293926644_n.jpg  

Last edited by proelo; 11-06-2014 at 19:54.
proelo jest offline  
proelo dostał 13 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents