4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-05-2014, 17:54   #84
Santee1991
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 30 Apr 2011
Miasto: ...
Wiek: 32
Postów: 431
Tematów: 62
Podziękowań: 495
THX'ów: 89
Imię: Adam
Wzmianek w postach: 7
Oznaczeń w tematach: 7
Plusów: 290 (+)
Santee1991 290Santee1991 290Santee1991 290
Odp: [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.

Ostatnio miałem podobną sytuację, jedziemy z kumplem i puszczam mu nowego seta. Nagle słyszę komentarze, a dosłownie stękanie i przewracanie oczami "oh, ah głowa mnie boli. Boże" i ścisza radio. Ja mówię, że to jest właśnie ambitna muzyka, prawdziwe techno, że tak powinno się grać w klubach i że trzeba umieć czuć taką muzyke. A on na to, że techno to mu się kojarzy z kasetami dawniej i nie podoba mu się, bo to nie jest muzyka z klubu xxx (nazwa ulubionego klubu w jego mniemaniu). Krew mnie zalała co do samego faktu o techno, ale dobra. Co się okazało potem, że tak naprawdę set był z tego klubu, ale o tym nie wiedział, bo zagrany w innym stylu, bez mowy rezydenta i inaczej podpisany, a jak mu powiedziałem dopiero na koniec, że właśnie stamtąd to wielce zdziwiony, że nie poznał i bronił się tym że i tak mu się nie podoba i koniec bo stwierdził, że powinni grać bardziej pod publike żeby każdemu się podobało, tłumacząc się żeby nie wyjść na durnia. . . Widok tego zwątpienia - bezcenne
Santee1991 jest offline   Reply With Quote
Santee1991 dostał 2 podziękowań za ten post.