4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - KNP jest już 3 siłą w kraju :)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-05-2014, 10:23   #9
Eleman
..:: true Member ::..
  
 
Eleman's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2011
Miasto: Mazowsze
Postów: 624
Tematów: 34
Podziękowań: 962
THX'ów: 798
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 4 (+)
Eleman 4
Odwiedź profil Eleman na Facebook Odwiedź profil Eleman na Youtube Odwiedź profil Eleman na Soundcloud.com
Odp: KNP jest już 3 siłą w kraju :)

Cytat:
Napisał MikePetersky Zobacz post
Sondaże to jedno, a wyniki wyborów to dwa. Z tym 'trzecia siła' bym się wstrzymał, bo to określenie odnosi się do rozkładu mandatów w parlamencie, a nie do miejsc w sondażach które ciągle się zamieniają miejscami. Tym bardziej, że Krul ostatnio dalej nie ogarnął się z prowokacjami przez które często wychodzi na wariata dla niezdecydowanych na kogo głosować i często dziwnym trafem traci w notowaniach przy okazji ośmieszając całe ugrupowanie KNP, gdzie akurat jest dużo ogarniętych ludzi i - co tu się oszukiwać - są najmniejszym złem z całej bandy.

No fajnie fajnie, czytam tego twojego posta, już myślę "no chyba się z nim zgodzę jak kiedyś i nawet thanksa dam, bo dobrze gada" gdy nagle widzę to:

Cytat:
Napisał MikePetersky Zobacz post
PS Smuci mnie wysoki wynik PO-PiS, cieszy wysoki KNP, a najbardziej cieszy fatalny wynik Palikociarni i brak Narodowców w zestawieniu, bo oznacza to, że lewactwo nie jest takie mocne. No poza SLD, ale póki stare komuchy i byli ubecy nie wyginą to będa mieli te kilka procent jednoczesnie bez widma powrotu do władzy.
Z większością drugiego cytatu się zgodzę, ale...narodowcy to lewactwo ? NARODOWCY TO LEWACTWO ?!?!?!?

No nieźle.....wyjaśnij mi to proszę, ciekaw jestem bardzo uzasadnienia tego stwierdzenia

Tak wgl to KNP niestety jest częścią układu, taki ekstremalny PiS, w przeciwieństwie do Ruchu Narodowego, który naprawdę jest najbardziej narodową opcją ze wszystkich które startują w wyborach, serio. Tam to co najwyżej agentury systemu możemy się spodziewać, a w KNP ? Jak sam przywódca partii jest poniekąd człowiekiem systemu (nie będę pisał
krypto-żydokomuchem) to czego się można po nim spodziewać, że obali system którego sam jest częścią ??

Generalnie większość ich postulatów popieram, no ale co z tego, jak już właśnie po wspomnianych sondażach widać, i po tym co robią niby nieprzychylne korwinowi reżimowe media (porównajcie sobie częstość występowania ruchu narodowego i korwina w TV), że jak Korwin znów dojdzie do władzy, to tak naprawdę jeszcze bardziej pogrążymy się w tym propagandowym łajnie, w złudzeniu powrotu normalności, zmian na lepsze etc. jakie chociażby towarzyszyło zmianom w 89 roku i później, jak i również dojściu PiSu do władzy.....pozorne zmiany, na które może się nabrać większość bardziej świadomej części społeczeństwa, większość ludzi "rewolucji".

Last edited by Eleman; 03-05-2014 at 10:27.
Eleman jest offline  
Eleman dostał 2 podziękowań za ten post.