4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - KNP jest już 3 siłą w kraju :)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-05-2014, 20:35   #7
PostScriptum
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: nie za duże, nie za małe, takie w sam raz
Wiek: 36
Postów: 18 291
Tematów: 1164
Podziękowań: 6 449
THX'ów: 9 085
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Odp: KNP jest już 3 siłą w kraju :)

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
Hmm według screena, który sam zamieściłeś, to nie wiem czy zauważyłeś, ale wynik KNP to 6% a nie 8% i nie jest wcale "trzecią siłą" jak to określiłeś, tylko ma taki sam wynik co SLD.
tak masz rację, pod wpływem radości wcisnąłęm złą cyfrę, moja wina przyznaje natomiast jest 3 siłą w kraju ex aequo z SLD

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
Nie ma to jak manipulacja faktami, którą sami zarzucacie wszystkim na około - rządowi, opozycji, itd (co widać nawet w Twoim stwierdzeniu że ww. wyniki NA PEWNO były sterowane przez rządzących).
Jeśli uważasz, że CBOS założony przez Jaruzelskiego, a stępnie przejęty przez Lewicą a teraz we władaniu obecnej władzy nie jest przez nią sterowany w celach manipulacyjnych to żyj nadal w swojej utopijnej bajce

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
Do tego patrząc na wyniki dwóch pierwszych partii jest to wynik bardzo marny i ledwo przekraczający próg wyborczy, więc pisanie o jakiejkolwiek zasadniczej zmianie na naszej scenie politycznej w bliżej dającej się przewidzieć przyszłości zakrawa o sf.
Nie od razu Kraków zbudowano, jeszcze 3 lata temu JKM był w granicy błędu

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
Po drugie wynika z niego, że ok 30% dalej jest niezdecydowanych na kogo zagłosować, więc ten wynik jest bezwartościowy, bo te 30% może i znając współczesną historię naszej demokracji na pewno wywróci ostateczne wyniki do góry nogami.
może wywróci do góry nogami a nie na pewno natomiast skąd u Ciebie 100% pewność że Ci niezdecydowani w ogóle pójdą do urn? Znając życie i przeszłość raczej zostaną w domu, ba! Ci którzy teraz obecnie mówią w badaniach że pójdą do wyborów mogą z tego również zrezygnować więc obecny wynik jest bardzo prawdopodobny w ostatecznym dniu głosowania

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
A po trzecie to jest sondaż przed wyborami do europarlamentu, więc ma się on nijak do obecnej i przyszłej sytuacji w parlamencie i rządzie w naszym kraju.
Zerowa wiedza na temat dyrektyw UE i ich wpływu na stan gospodarczy Polski, zrezygnuj czasem z muzyki na rzecz poczytania o tym co się dzieje w kraju, choćby ostatnie info - z powodu dyrektywy narzuconej przez UE Polska w ubiegłym roku zapłaciła 197 mln zł kary bo nasze krowy dały za dużo mleka

Cytat:
Napisał Hunter Zobacz post
PS. "partię która (...) w jawny sposób okrada nas z ciężko zarobionych pieniędzy" - nie ma to jak wypisywać takie chwytne hasełka siedząc od dawna za granicą i mając kompletnie w dupie to czy, i jak, rząd nas okrada, bądź nie, z naszych pieniędzy
to że nie mieszkam w Polsce nie oznacza że mam wyłożyć uja na nią i na jej przyszłość, daję sobie rękę uciąć iż mam większą wiedzę na temat stanu gospodarczego naszego kraju i najważniejszych problemów jakie dotykają Polaków niż Ty. POnadto prawie cała moja rodzina mieszka w Polsce więc nie jest mi to temat tylko i wyłącznie zaczerpnięty z internetu. Więc jak masz wypisywać hasełka nie poparte żadnymi faktami i całkowicie zerową wiedzą na tematy obecne to lepiej z czystego szacunku wobec siebie i własnej reputacji zamilcz i idź strzelić kolejne piwo

Pozdrawaim

P.S od Ciebie liczyłem na dużo bardziej inteligentny komentarz, nad dyskografiami potrafisz siedzieć tygodniami a nad Polską nie masz czasu poświęcić 5 minut
__________________
PostScriptum jest offline  
PostScriptum dostał 7 podziękowań za ten post.