4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opinie i propozycje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-04-2014, 21:31   #29
DJ. Don D&C
Expert Old Music
  
 
DJ. Don D&C's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2009
Miasto: Kraków/Okolice
Postów: 5 954
Tematów: 3039
Podziękowań: 3 712
THX'ów: 54 674
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3 158
Imię: PIOTR
Wzmianek w postach: 16
Oznaczeń w tematach: 85
Plusów: 220 (+)
DJ. Don D&C 220DJ. Don D&C 220DJ. Don D&C 220
Odp: Opinie i propozycje

Cytat:
Napisał PuCeK Zobacz post
A ja proponuje zrobic lub podzielic dzialy z muzyka typu Syf, Chłam ( czyli 80% muzyki )
Na Ambitne/ godne uwagi ( nazwy mozna dopracowac) Bo to co teraz producenci wypuszczaja to ja nie wiem czy oni chca siebie osmieszyc czy robia z nas debili ze robia teraz takie gowna. Naprawde teraz znalezc cos naprawde dobrego graniczy z cudem.. Zdarzaja sie dobre przecietniaki ale przesluc***ac niektore kawalki to sie odechciewa szukac czegos naprawde dobrego..
W Muzyce klubowej nie od dziś panuje przysłowiowy zastój, pompka już powoli przestaje bawić przeciętnego Pana Kowalskiego i nie wiadomo co jest trendy. Jest tak duży natłok bzdurnych i przeciętnych produkcji (Remiksów, itp) że trudno na obecną chwilę wybrać coś dobrego - sama szmira do potęgi N. Na koniec nasunęła mi się jeszcze jedna uwaga mianowicie: kto tak promuje dział Disco Polo ....czyli ulubiony gatunek nie tylko gości weselnych czy podmiejskich klubowiczów.
Zupełnie nie rozumiem tego przesłania nic a nic (kto to jest podmiejski klubowicz ) wieśniak czy kto. Może mi ktoś wyjaśni bo nie wiem.
DJ. Don D&C jest offline   Reply With Quote