4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Historia Clubbers
Wątek: Inne Historia Clubbers
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-04-2014, 11:29   #176
Trush
Szefowa
  
 
Trush's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Aug 2008
Miasto: Łódzkie
Postów: 9 835
Tematów: 1472
Podziękowań: 4 443
THX'ów: 23 279
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 414
Imię: Justyna
Wzmianek w postach: 161
Oznaczeń w tematach: 87
Plusów: max. (+)
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Trush na Facebook Odwiedź profil Trush na Twitter Odwiedź profil Trush na Youtube Odwiedź profil Trush na Last.fm Odwiedź profil Trush na Soundcloud.com Odwiedź profil Trush na Mixcloud
Odp: Historia forum 4clubbers

Hmmm na urodziny można by było coś przedstawić, ale musiałby to napisać ktoś kto jest od samego początku np. Nobody, Bartek czy nawet Jusztyna, Jay Dee...

Generalnie forum istnieje od 19 kwietnia 2005 roku, na początku jako clubbers-forum.tk (jeszcze wtedy nie na vB).
Od 25 grudnia 2005 zostało stworzone na vB i zwało się forum.clubbers.pl i tak było do około 2007 roku
Od 2007 roku była nazwa clubbers.pl, aż do około końca 2008 roku
Od końca 2008 roku zostało zmienione na 4clubbers.pl ponieważ właściciel domendy się zaczął pluć.

Kto chce prześledzić zmiany wyglądu forum to może sobie zobaczyć
Strona Główna - Forum Muzyczne
Forum Muzyczne - Forum muzyki Klubowej
Clubbers' Forum - Forum muzyki klubowej

Coś tam wiem o poprzednich latach forum, także mogę coś powiedzieć ;d


Cytat:
kolejni admini Nobody, Sanbit, Kameleon, Rebeliant - nie wiem kto tam jeszcze przez dłuższy czas był adminem, Bartek i Nobody najdłużej razem
A mnie pominąłeś xD Tez byłam, ale na kilka miechów bo potem odstąpiłam miejsca ;d

Tutaj jest grupa byłej i obecnej administracji 4CLUBBERS.PL - Administracja wiec można sobie popatrzeć kto był co i jak.
Trush jest offline   Reply With Quote
Trush dostał 25 podziękowań za ten post.