4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Janowicz wściekły na dziennikarzy: Kim jesteście, żeby mieć oczekiwania?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-04-2014, 06:11   #14
conrad_owl
..:: Klubowicz ::..
  
 
conrad_owl's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2007
Miasto: SCO
Wiek: 36
Postów: 6 059
Tematów: 680
Podziękowań: 7 596
THX'ów: 15 143
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 200 (+)
conrad_owl 200conrad_owl 200conrad_owl 200
Odp: Janowicz wściekły na dziennikarzy: Kim jesteście, żeby mieć oczekiwania?

"Przed wylotem na turniej do Monako łodzianin znów zaskoczył. Gdy dziennikarka chciała przeprowadzić z nim krótką rozmowę, Janowicz, nie zatrzymując się, odpowiedział. - Na razie mam zakaz (rozmów z mediami - przyp. red.). Tenisista powtórzył te słowa, gdy przedstawicielka mediów dała do zrozumienia, że chce rozmawiać tylko o zbliżającym się turnieju. Dziennikarka się nie poddawała. Po raz drugi podeszła do tenisisty na lotnisku. "Jerzyk" znów odmówił. Na pytanie o wspomniany zakaz odpowiedział: Sam sobie go nałożyłem. Nie mam ochoty rozmawiać i tyle - zakończył Janowicz z uśmiechem na ustach." za onet.pl

I to jest właśnie poziom tych hien. Jerzyk sam sobie nakłada zakazy, a te debile na siłę pchają się byleby coś sprzedać. Jak dla mnie taki poziom dziennikarstwa to typowe sutenerstwo. Facet powiedział, że nie może gadać to nie może. Znając ostatnią aferę powinna dać sobie siana. Ale cena artykułu miesza w głowie. I jak tu się nie wkurzać? Nie mówcie, że taka praca... co ciekawego można przeczytać PRZED turniejem? Jerzyk chce wygrać, lubi Monako, może ma zamiar walnąć kloca na jachcie... byliście kiedyś na jachcie? A w kiblu? No właśnie. Ręka w górę kto nigdy nie chciał skorzystać z toalety w samolocie ja podczas drugiego lotu (nic na siłę). A na jachcie? Jeszcze nie
__________________
conrad_owl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali conrad_owl za ten post: