4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-04-2014, 22:16   #28
Jacker
..:: Klubowicz ::..
  
 
Jacker's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jul 2010
Miasto: Smallville
Wiek: 33
Postów: 1 904
Tematów: 947
Podziękowań: 973
THX'ów: 14 952
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 386
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 270 (+)
Jacker 270Jacker 270Jacker 270
Odp: [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.

Ahh te śmieszne ludki ślepo podążają za modą.
Jeszcze zrozumiem jak się ludzie modnie ubierają, ale żeby w muzyce modą się kierować to już dla mnie jest czymś nienormalnym. Muzykę trzeba czuć i słuchać tego co sprawia przyjemność, a nie słuchać tego co inni i wmawiać sobie, że to jest fajne Od zawsze nie lubiłem big roomów i nic tego nie zmieni, ale nigdy w życiu bym się nie spodziewał, że to będzie do tego stopnia komercyjne, że aż w radiu i TV zaczną to katować. Prawda jest taka, że coraz gorszą muzykę media promują i chyba nic się nie zmieni i nic z tym się nie da zrobić Radio i TV ogromny wpływ ma na ludzi bo jeśli ktoś nie interesuję się muzyką to raczej będzie słuchał tego co polecają i nie będzie szukał czegoś innego. Wiem to z własnego doświadczenia bo np nie interesuje się filmami i oglądam to co reklamują bo nie chce mi się szukać czegoś lepszego i pewnie tak samo działa to w muzyce

Ja to się nawet wstydzę przyznać czego słucham bo raz jak pokazałem kilku osobom to mnie wyśmiali i usłyszałem "Jak można takiego gówna słuchać?" :D
Prawda jest taka, że bardziej powinni się wstydzić ci co nie mają własnego gustu i słuchają tego co radio zapodaje

Jest pełno dobrego materiału, który można puszczać w radiu i ludziom by się to podobało ale nie wiem czemu się tak ograniczają do muzyki niskich lotów.

Dobrym przykładem muzyki, która by się przyjęła w radiu jest label Future Classic.
Fajnie by było usłyszeć w radiu taką muzykę




Last edited by Jacker; 07-04-2014 at 22:18.
Jacker jest offline   Reply With Quote
Jacker dostał 4 podziękowań za ten post.