4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-04-2014, 15:53   #21
Krystian T
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Nov 2010
Miasto: Jarosław
Wiek: 53
Postów: 1 193
Tematów: 150
Podziękowań: 1 696
THX'ów: 1 869
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Krystian
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 200 (+)
Krystian T 200Krystian T 200Krystian T 200
Odp: [Felieton] Muzyka elektroniczna w mediach i ich wpływ na (nie) nasze gusta.

Zauważyłem to już wcześniej, osoby które nie cierpią takiej muzyki nagle zaczęły jej słuchać... Koleżanka co słucha disco polo i inne popowe z radia, pyta mnie "Krystian masz Animals ? Możesz mi wysłać na blutu" Kolega zaś mówi aa Animals jest fajne, drugiej koleżance przeglądam playliste z tele a tam "cunami"... Irytuje mnie takie coś chodź nie mamy wpływu aby to zmienić. Też miałem psychologiczne rozkminy czemu to tak się dzieje. Telewizja muzyczna i radia są w stanie wypromować największy muzyczny szit, nawet jakby kawałek miał chu.. mix i mastering razem z fałszującą melodią. Bo się taka jeb.... młodzież nasłucha i później tym jara.
Takie jest moje zdanie. Jak dla mnie to super że leci taka muzyka w radiu bo super jest usłyszeć coś ze sceny EDM niż tylko katy pery.
Super felieton!
__________________
Krystian T jest offline   Reply With Quote
Krystian T dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents