4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów 2013/2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-03-2014, 00:24   #16
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów 2013/2014

W meczu hiszpańskim mogą być jaja. Barca wcale taakim murowanym faworytem nie jest. Wg mnie ten dwumecz do najciekawszych nie będzie należał. Spodziewam się bardziej taktycznej, niż widowiskowej gry.

Utd chyba gorzej trafić nie mogli. Nie widzę dla tego zespołu żadnych szans. Mimo dobrej gry w meczu z Olympiakosem, ja widziałem dużo błędów w środku pola. Przy dobrym ustawieniu obecny zespół z Manchesteru nie wie jak grać w piłkę. Przedwczoraj pojechali trochę na ambicji i pomogli im kibice. O błędach w obronie wspominać nie chcę. Bayern zepnie się na przeciwnika z "światową" renomą i zagra zupełnie inaczej niż z Arsenalem z którym po raz drugi u siebie postanowił pobawić się co korzystnego wyniku mu nie dało.

Real przechodzi z urzędu do półfinału. Innej opcji nie widzę. Lewy pauzuje w 1 meczu. Dodatkowo Dortmund jest rozbity przez kontuzje. Nie da się wypracować dobrej formy jeśli jeden zawodnik wraca do składu, a drugi z niego wypada. W dodatku obecna forma Realu gwarantuje jakość i skuteczność.

Ostatnia para to rodzynek ćwierćfinałów. Tutaj spodziewam się największych emocji. Na zwycięzcę typuję mojego faworyta do wygrania tegorocznej LM, czyli PSG. MoU może zaskoczyć zelazną taktyką jak to bywało również w Interze, ale na tym moje obawy co do zwyciezcy się kończą.

Barca/Bayern/Real/PSG
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote