4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Miękkie faje, chuchra, hipsterzy. Co się stało z facetami?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-03-2014, 22:12   #133
kozaktm
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kozaktm's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Aug 2009
Miasto: Jasienica
Postów: 1 446
Tematów: 17
Podziękowań: 2 031
THX'ów: 1 540
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 9 (+)
kozaktm 9
Odp: Miękkie faje, chuchra, hipsterzy. Co się stało z facetami?

Cytat:
Napisał Le Tissier D. Zobacz post
To ja zakładając od czasu do czasu rurki, by podkreślić solidnie rozbudowane mięsnie czworogłowe i dwugłowe nóg oraz łydki (ze względu na biegi długodystansowe i kolarstwo szosowe) - też powinienem zostać wyklęty hehe - nieźle nieźle

P.s. Hmm.. może i na wzór kafarów zakładających celowo sweterki i koszulki o rozmiarach ''S'' ubieram się czasem w rurki - każdy chce podkreślić swoje ''walory''
Czy chcesz podkreslac czy nie to twoja sprawa. Zakladac rurki to takze nic zlego.
Jezeli bylyby wygodne to czemu nie?
Wg mnie granica lezy w tym, by wiedziec kiedy sie nie przesadza. Rurki rurkom nie rowne.
Moga cie cisnac jak cytryne, a moga byc idealnie dopasowane. Nie kazdy musi plywac w spodniach przeciez.
Dla mnie najwazniejsze, zeby nie upodabniac sie do tej grupy. Na pierwszy rzut oka widac, kto nosi rurki a kto ma miekka faje. Nawet nie ubior czyni cie ****, a twoje zachowanie.
Dzis jechalem rano pociagiem i widzialem jak trzech kolegow robilo sobie selfie w ciemnych okularkach z powykrzywianymi mordami. Pewnie to jest trendy a ja sie starzeje, ale dla mnie takie zachowania sa typowo kobiece i idiotyczne.
kozaktm jest offline   Reply With Quote
kozaktm dostał 2 podziękowań za ten post.