4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zjazd urodzinowy forum
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-02-2014, 17:06   #20
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: Zjazd urodzinowy forum

Cytat:
Napisał DawcaMocyWNocy Zobacz post
Hunter , do tego uniejowa nie mam blisko a Ty jeszcze bardziej chcesz na zachód ;x
Tak, z tym że nie pomyślałeś o dojeździe. Akurat praktycznie do Kobyłki masz bezpośredni dojazd z Lublina i dla przykładu z Rzeszowa czy z Krakowa. A do Uniejowa nie. Tam prosty i wygody dojazd mają głównie osoby z Łodzi i okolic, ewentualnie Turka czy Konina. A do Kobylej Góry stosunkowo dobry dojazd jest nie tylko z Łodzi, ale także z Wrocławia, Opola czy Katowic, a tam też jest sporo użytkowników, za to w tamtych okolicach NIGDY NIC się związanego z forum nie dzieje. Chociaż i tak 100 razy bardziej wole Uniejów niż znowu jakieś Podkarpacie...


Cytat:
Napisał _Patryk_ Zobacz post
Discoplex A4. Autostrada obok jakby nie było. Do i z Krapkowic też można łatwo dojechać. ^^

Najbardziej podobają mi się propozycje Hunter'a. Będę miał przynajmniej blisko bo jestem z Opolskiego. Dopisał bym tam także Turawę.
Jak dla mnie jakikolwiek klub odpada, a o Turawie pisałem przy okazji Srebrnego. Przeczytaj sobie. Chociaż jak dla mnie to tam jest lipa i nie ma nawet polotu do Osowca... Zresztą i tak powiedzmy sobie uczciwie, że Opolskie odpada pewnie na starcie...


Cytat:
Napisał Woncky Zobacz post
I vice versa - pomyśl o wszystkich z północy. Mi z Warszawy robi ogromną różnicę jechać do centralnej Polski zamiast na Śląsk, myślę, że osobom które mają dużo dalej tym bardziej.
Stąd też moja główna propozycja to Kobyla Góra w woj. Wielkopolskim, a nie na Śląsku czy Opolszczyźnie.


Cytat:
Napisał Woncky Zobacz post
Po głębszym zastanowieniu raczej odpuściłbym plener - o ile w maju już przeważnie jest fajna pogoda, to jednak biorąc pod uwagę, że zjadą się klubowicze z odpowiednim stażem, to taki event powinien potrwać co najmniej dwie nocy, żeby się można było wyszaleć. Nie wiem jak inni, ale ja grzecznego pikniku się nie spodziewam, tylko grubego baletu :D no i pewnie ustawienie nagłośnienia/sceny będzie bardziej kosztochłonne niż impreza w klubie - chociaż kto wie, może zaprosimy parę bardziej znanych nazwisk i zrobimy własny festiwal, jeszcze na tym zarobimy?
Ja osobiście zdecydowanie wolałbym jakiś plener, szczególnie gdzieś nad wodą, niż kisić się znowu w jakimś klubie. Po klubach najeździłem się już w życiu tak dużo, że nie jest to już żadną atrakcją, za to takim open air'em chyba nikt by nie pogardził i z takiej okazji moim zdaniem to najlepsza opcja. A reszta niech się kisi w jakiejś Modernie czy innej tancbudzie


Cytat:
Napisał Woncky Zobacz post
Druga sprawa - kwestie dojazdu, nie każdy przecież dysponuje autem, a z reguły dla alkoholików taką najbardziej optymalną opcją jest pociąg. Warto byłoby, żeby impreza odbywała się w jakimś większym mieście właśnie z możliwością bezpośredniego dojazdu pociągiem.
Stąd też przy wszystkich swoich propozycjach podałem dokładne możliwości dojazdu pociągami lub PKS-ami. I prosiłbym, żeby przy podawaniu następnych propozycji inni także rozpisywali kwestie dojazdu na tyle dokładnie, na ile się da.


Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
Jeszcze nie przesądziliśmy o miejscu ale dobrze by było gdyby osoba proponująca daną miejscówkę mogła w razie czego odpowiedzieć na nasze pytania oraz pomóc w planowaniu.
Ja tak jak pisałem jakby co jestem w stanie jak najbardziej pomóc w planowaniu czy odp na dodatkowe pytania dotyczące zaproponowanych przez mnie miejsc


Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
btw. ktoś zajebiste tagi dodał xD
Widzę że ktoś podłapał i zaczeła się radosna twórczość...
__________________

Last edited by Hunter; 28-02-2014 at 17:32.
Hunter jest offline  
Hunter dostał 4 podziękowań za ten post.