4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-02-2014, 10:02   #89
JakeClubber
..:: true Member ::..
  
 
JakeClubber's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Mar 2013
Miasto: Radom
Postów: 334
Tematów: 56
Podziękowań: 169
THX'ów: 187
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
JakeClubber 2
Odwiedź profil JakeClubber na Facebook Odwiedź profil JakeClubber na Twitter Odwiedź profil JakeClubber na Youtube Odwiedź profil JakeClubber na Soundcloud.com Odwiedź profil JakeClubber na Mixcloud
Odp: SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
W tym temacię pozwoliłem sobie debatować z userami, mającymi chociażby jakiekolwiek pojęcie o tym świecie. Ty w wieku 14 lat jeszcze go nie posiadasz, więc wybacz... Ale nie mamy o czym dyskutować.
Pamiętam dobrze sylwestra tego roku, w którym się wyklułeś na ten świat. Także debata z Tobą na tematy biznesu, domen, kasy, zarobku producentów etc etc etc mnie po prostu przeraża i nie ukrywajmy... śmieszy.
Nie sugeruj się tu mym wiekiem, bo kto tu prezentuje niższy poziom dyskusji? Raczej nie ja pisze teksty w stylu 'do trybunału z tym' czy 'przykro nam, nie'. Czy musze mieć w końcu więcej niż 20 lat żeby wiedzieć co nie co o muzyce? No zastanów się trzy razy zanim odpowiesz. Nie muszę chyba tu mówić że każdy ma prawo do wyrażania swpjej opinii więc, możecie mnie warn'ować, ban'ować, ale ja nie zmienie stanowiska. TRAKLISTA I STYL MUZYCZNY MUSI BYĆ WG GUSTU MIKSUJĄCEGO! I nikt nie ma prawa go zmuszać w tej sprawie.

Last edited by JakeClubber; 20-02-2014 at 10:04.
JakeClubber jest offline   Reply With Quote