4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Alternatywa dla zippyshare
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-02-2014, 21:33   #21
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: Alternatywa dla zippyshare

Cytat:
Napisał autograf Zobacz post
spoko nie wiem czy tylko u mnie ale buffor jest z dupy
Chyba tylko Tobie, mnie się pełny odsłuch ładuje w 2-3 sekundy.

Cytat:
Napisał DjOmega Zobacz post
Na Solidfiles format mp3 odsłuchamy a Flac już nie.
Zgadza się, ale odsłuch innych formatów audio niż mp3, z tego co wiem, oferuje niestety tylko zippy.

Cytat:
Napisał Revision Zobacz post
Wysyłajcie propozycję kolejnych serwisów hostingowych. Te, które proponowaliście, a nie zostały dodane, nie posiadały playera lub nie nadawały się na forum.
A Solidfiles nie nadawał się na forum czy jeszcze się nim nie zajęliście? Bo wydaje się naprawdę dobry...

Cytat:
Napisał JakeClubber Zobacz post
Polecam mixcloud ze względu na dożywotnią żywotność pliku mp3.
Kurde a Ty przeczytałeś w ogóle jakie ma mieć wymagania nowy alternatywny hosting? Może jeszcze raz przeczytaj sobie pierwszy post i zastanów się czy to co piszesz ma jakąkolwiek wartość i sens w tym temacie...

Cytat:
Napisał Novy Q09 Zobacz post
ale pobierając tak tracisz na jakości mp3
Tu akurat się mylisz, bo Offliberty nie konwertuje do mp3 ani nie pobiera samego odsłuchu (tak jak to jest np. z SoundCloudem), tylko pobiera plik prosto z serwera MixCloudu w oryginalnie zuploadowanej jakości, co jednak nie zmienia faktu, że ta propozycja jest po prostu kompletnie irracjonalna i nie na temat.

Cytat:
Napisał Rubin Zobacz post
Nie wiem czy już ktoś proponował - ROCKDIZFILE.COM.
A to tak ciężko przed napisaniem posta przeczytać 16 komentarzy i zobaczyć czy już ktoś go nie proponował?
__________________

Last edited by Hunter; 11-02-2014 at 21:38.
Hunter jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Hunter za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents