4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Simon Key - Informacje, Opinie, Audycje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-02-2014, 19:31   #1
Simon Key
www.simonkey.pl
  
 
Simon Key's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2006
Miasto: Krefeld DE
Postów: 2 184
Tematów: 399
Podziękowań: 766
THX'ów: 2 930
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 850 (+)
Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850Simon Key 850
Odwiedź profil Simon Key na Facebook Odwiedź profil Simon Key na Youtube Odwiedź profil Simon Key na Soundcloud.com Odwiedź profil Simon Key na Mixcloud
Simon Key - Informacje, Opinie, Audycje

Imię: Szymon
Miejscowość: /k.Poznania
Wiek: za wiele
Gatunki muzyki: Electro-House, House, Progressive, Big Room, Trance
Kontakt: [email protected] / http://facebook.com/simonkeydj
Kilka słów o sobie:
Simon Key to tylko, albo aż Szymon Kiełbowski. Jeden w wielu dji na klubowej mapie poznania. Przygoda z muzyką zaczęła się gdy miałem 16 lat, od grania w rozgłośniach internetowych, szeroko znanym każdemu, kto zaczynał przygodę z muzyką, programie Traktor DJ Studio. Muzyka trance oraz niesamowite breakdown'owe dźwięki, sprawiły że w tej muzyce jestem bardziej wierny niż najbliższej mi osobie, a fascynacja takimi artystami jak Armin van Buuren, Arnej, 4 Strings czy Ferry Corsten oraz zebrane doświadczenie podczas prowadzenia audycji, w rozgłośniach internetowych, potwierdziły tylko to czym będę zajmował się przez najbliższe lata. Przez młodzieńcze lata całkowicie poświęciłem się muzyce, pogłębiając wiedzę, zarówno muzyczną jak i techniczną. Zakup Pierwszej Konsoli DJ'skiej w skład których wchodziły playery firmy numark i mixer ze stajni reloopa, powiązane z praktyka, sumiennością i samozaparciem połączone z długo godzinnymi ćwiczeniami, pozwoliły się rozwinąć na tyle, że w śród znajomych jestem postrzegany jako człowiek z muzycznym bagażem na plecach:D

Z biegiem czasu przyszły coraz to większe bookingi, nowe możliwości oraz hardware który towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.
Zawsze staram się grać to co podoba się ludziom nie mi! Gram dla ludzi nie tylko dla siebie. Każdy występ traktuje jako wyróżnienie. Staram się zawsze nawiązywać pozytywny kontakt z publiką i wraz z nią się bawić podczas imprezy. Najlepszą nagrodą dla mnie jest to aby osoba wychodząca z imprezy, pozytywnie wspominała mój występ.

Miejsca w których grał:

- Goliat Club - Gola k.Jarocina
- Klub Bilardowy Hades - Oborniki
- Club Hades - Wąsowo


Linki:
| http://facebook.com/official.simonkey
| Simon Key | Mixcloud
| Simon Key's Dropbox on SoundCloud - Hear the world
| http://twitter.com/simonkeydj


Regularne audycje:
*Zawsze w pierwszy tydzień miesiąca, prezentuje Klubowe podsumowanie miesiąca, w audycji z cyklu "qower play on the month"
*na większości audycji, w trakcie seta live, oprócz pozdrowień tekstowych, będę dzwonił do słuchaczy, którzy będą chcieli pozdrowić na audycji!!
zgłoszenia pod adresem mailowym: [email protected] oraz Internetowe Radio FTB - Imperium Dobrej Muzyki

ale więcej info na ten temat na RadioFTB.net oraz audycjach.
__________________

Last edited by Simon Key; 27-03-2014 at 16:48.
Simon Key jest offline  
Simon Key dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents