4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samochód do 15 tyś
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-02-2014, 21:49   #20
toxicbrother
Life Is A Wobble Bass
  
 
toxicbrother's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Jun 2008
Miasto: Cz-Ka
Postów: 2 547
Tematów: 221
Podziękowań: 2 942
THX'ów: 2 185
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 62 (+)
toxicbrother 62
Odp: Samochód do 15 tyś

Cytat:
Napisał djmatti91 Zobacz post
Ja bym nie bral skody z jednego wzgledu - jakosc plastiku w środku w tym samochodzie jest po prostu tragiczna, a za 15000zł można już kupić coś bardziej wyszukanego jesli chodzi o komfort.

Co do diesla warto dodać że ropniaki z tamtego okresu jeszcze zaliczały się do tych trwałych i "bezobsługowych" Nowego diesla przy takich niskich przebiegach faktycznie zajedziesz - mowa tutaj od filtrze cząsteczek stałych - DPF. Takie auto potrzebuja duzo i dynamicznej jazdy aby ten filtr mogl sie wypalac. Zła obsługa takiego auta może doprowadzić nawet do uszkodzenia turbiny (temperatura wypalania krzywi łopatki). Sam mam takie auto w domu, sam to przechodziłem więc wiem o czym piszę. Dodam iż od momentu usunięcia filtra DPF z autem nic się nie dzieję (Opel Zafira B 2008 1.9 CDTi)

Jeszcze jeden komentarz ode mnie aby zbytnio nie zapatrywac się na okazjonalne ceny - Owszem kupisz auto za 10000zł i to niezle, ale nie sztuką jest dołożyć później te 5000zł aby nadawało się ono do użycia. Chociaż tutaj wiele zależy od samego kupującego.... niektórym nie przeszkadzają stuki, trzaski, ze szyba z tyłu się nie otwiera etc.

chodzi ci o problem z zapieczonymi kierownicami przy turbo ? tzw blad "Not lauf"

no wlasnie ta 80 chce jescze sprzedac i cos kupic np te audi a6 ;p
80 jest tania w utrzymaniu za 100 zl wymienisz rozrzad a u mnie juz w a3 szykuje sie wlasnie taki wydatek wymiany tego paska co za wszystko wynosi raczej 1000zl
poza tym te autko audi 80 jest niesmiertelne i po doswiadczeniach wiem ze jest praktycznie bezawaryjne bo naprawde nie ma sie co psuc w tym aucie
no ale juz spelnilo swoja role i dlatego chce sie go pozbyc i zakupic co nieco ;]

Last edited by toxicbrother; 03-02-2014 at 21:53.
toxicbrother jest offline  
Użytk. którzy podziękowali toxicbrother za ten post: