4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samochód do 15 tyś
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-02-2014, 21:28   #19
Ariel P.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Ariel P.'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Mar 2011
Miasto: 3miasto
Postów: 1 509
Tematów: 379
Podziękowań: 208
THX'ów: 4 409
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 13
Imię: Bartosz
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 56 (+)
Ariel P. 56
Odwiedź profil Ariel P. na Facebook Odwiedź profil Ariel P. na Youtube Odwiedź profil Ariel P. na Last.fm Odwiedź profil Ariel P. na Soundcloud.com Odwiedź profil Ariel P. na Mixcloud
Odp: Samochód do 15 tyś

Cytat:
Napisał djmatti91 Zobacz post
Proszę Cię! Stare auta są fajnie nie mówię że nie sam nie posiadam najnowszego bo już 15 lat. Ale sorry, mimo że bardzo dbam o swoje auto, wyposażeniem i stanem technicznym może zawstydzić niejedno nowsze auto, ma kilka unikatowych smaczków które nadaje mu oryginalność. No ale mimo Wszystko jak czasami staję przy nowszym aucie to to widać... ceny 80tek to lekka przesada. To juz typowo auta dla fanatyków. A dodam jeszcze że 80tka wcale nie jest tańsza w utrzymaniu niż jej nowsi następcy.
No ja tam lubię klasyki, sam ostatnio wziąłem sobie golfa 1 na warsztat, i dla mnie jest to powód do dumy, a gdy go zrobię będzie miód malina :D nowsze auta to szrot jak dla mnie, "nie sztuką jest mieć nowe autko z salonu, ale stare i włożyć w nie całe serce". Co do ceny 80 to jest to odpowiednia cena, bo zobacz ile te auta mają lat i jak one się trzymają, dziś już tak dobrej blachy nie ma ja ta, której kiedyś używano
__________________
Ariel P. jest offline  
Ariel P. dostał 2 podziękowań za ten post.