4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dźwięk Jak nagrać rap w jak najlepszej jakości?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-01-2014, 18:25   #9
pr0marek
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 04 Oct 2010
Miasto: Mysłowice
Wiek: 32
Postów: 6
Tematów: 1
Podziękowań: 22
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
pr0marek 1
Odp: Jak nagrać rap w jak najlepszej jakości?

"Powiadasz żeby zakupić to (Focusrite Scarlett 2i2)
Tylko pytanie - jakim kablem podłączam tam mikrofon, bo to na zdjeciu nie wygląda mi na xlr ??
Poza tym, czy bede mogl prowadzic odsłuch przy nagrywaniu swojego wokalu? ten mikser ktory mam umozliwiał mi to ze przy nagrywaniu slyszalem bit i swój wokal ktory nawijałem do mikrofonu co umozliwiało mi dobre nawiniecie zwroty bo słyszałem czy mam "śpiewać" glosniej czy ciszej.
Nastepne moje pytanie czy urzadzenie podpinane przez usb moze miec dobra jakosc bo gdzies spotkalem sie z opiniami ze to jest fizycznie nie mozliwe (nie znam sie wiec pytam) Poza tym jesli chodzi o sposób nagrania to podklad i wokale sa na osobnych sciezkach - to jest oczywiste. Mix robie na kazdej po kolei w programie cep2.1 po czym spajam to w jedna całośc i zapisuje w wav lub mp3.
Szukam na googlach opisu wejsc/wyjsc z tego urządzenia i nie wiem co tam sa za wejscia i wyjscia. Z tyłu sa na monitory ale jakimi kablami jack 1/4 czy jack1/8 ?? z przodu wysjscie słuchawkowe jest nacjiekm 1/8 czy jakiem 1/4 bo naprawde szuka mi nie potrafie znalesc pisze tylko ile wyjsc wejsc a nie jakie to wejscia i wyjscia ??"

takie cos mi kazał przekazać
pr0marek jest offline   Reply With Quote