4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-01-2014, 12:52   #1
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Exclamation Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)

18 grudnia informowaliśmy o śmierci Paula Bäumera, współproducenta oraz DJa duetu Bingo Players. Po tym wydarzeniu rozpoczęły się spekulacje, czy marka BP będzie istnieć, a jeżeli tak to w jaki sposób będzie wyglądać. Do dnia wczorajszego nie mieliśmy żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Wiedzieliśmy jedynie, że Maarten (pozostały członek BP) nie produkował, ani nie brał udziału w eventach. Natomiast wczoraj pojawiło się konkretne oświadczenie, w którym wszystko dokładnie zostaje przedstawione. Sam nie wiem czy możemy mówić o "powrocie", ale tak to nazwijmy.



Tutaj przetłumaczone oświadczenie:

"Drodzy,

Po pierwsze chciałbym podziękować każdemu z osoba za ogromną ilość wsparcia i uprzejmości okazywanej przez ostatnie kilka miesięcy. Jestem pozytywnie zaskoczony ilością wiadomości i historii prosto z serca, którymi dzieliliście się.. dziękuję, ma to ogromną wartość zarówno dla mnie jak i Paula i jego rodziny.

Wiele osób pytało o możliwość wsparcia akcji charytatywnej w imieniu Paula. Tych którzy są skłonni pomóc prosił o zgłoszenie się do KWF (Home).

Zrozumiałe jest więc, że macie setki pytań na temat tego co będzie kolejne. Po pierwsze chciałbym poinformować wszystkich, że mam zamiar kontynuować projekt Bingo Players. Zaszliśmy za daleko, żeby się teraz zatrzymać, a dusza Paula będzie zawsze częścią tego co będę robił jako Bingo Players.

Zanim odszedł, ja i Paul rozmawialiśmy i powiedział mi jasno, że chce abym kontynuował projekt Bingo Players. Ja i on pracowaliśmy bardzo ciężko, żeby być tu gdzie jesteśmy obecnie jednak wydaje mi się, że jest to dopiero początek naszej przygody. Jest jeszcze wiele przed nami.

Chcę to kontynuować, ponieważ robię to co kocham i chcę to robić dla nas obydwu. Jest wiele produkcji nad którymi pracowaliśmy razem z Paulem zanim odszedł, która ukaże się w przeciągu kilku następnych miesięcy i lat, więcej wkrótce.

Bingo Players zawsze będzie duetem.

- Maarten

http://bingoplayersmusic.com/2014update/"
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Maarten z duetu Bingo Players zapowiedział kontynuację projektu (oświadczenie)-bingooo.jpg  
Kameleon jest offline  
Kameleon dostał 66 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents