4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Od środy zakaz reklamowania OFE
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-01-2014, 23:25   #14
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Od środy zakaz reklamowania OFE

W cebulackim Elblągu wzmianka o referendum była jedynie krótka informacja w mediach bowiem wszystkie stacje brzeczaly o płezydent wałszawy... Fakt, brak impulsu i motoru napędowego jak było to w przypadku acta i niestety obawiam się ze Polacy będą mieli taką postawę do momentu kiedy rząd zdelegalizuje chleb i wódkę, bo obywatel nie powinien być silniejszy niż władza i bardziej pijany niż poseł. Wtedy może ktoś ruszy dupe sprzed TVN 24.

Co do Facebooka... Cholera ale czy to nie jest krzyk młodych?! To właśnie na barkach tych wszystkich którzy wrzucają w internecie Tuskowi spoczywa obowiązek ratowania tego bagna w przyszłości!

Gnoje mogą jedynie w internecie manifestowac swoje w****ienie tymi niedojdami... Młody wyjdzie na ulicę... Pokaże fakera rudowlosemu i ma szlaban w domu i nagane w szkole. Młodzi boją się stawić czoła rządowi... Wiedza o tym ze są z góry skazani przez media, organy władzy..

Ja o emigracji myślę każdego dnia ale cholera... Nie dość ze mnie na to nie stać to jeszcze mam kobietę pexywiazana do tego miejsca... Jestem wiec niewolnikiem własnego świata

Ja jednak mam nadzieje ze kiedyś ktoś w końcu będzie motorem napedowym i podpali lont...

___________
Wykrzyczane dzięki Tapatalk :hr:
__________________
Sanbit jest offline  
Sanbit dostał 3 podziękowań za ten post.