4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Od środy zakaz reklamowania OFE
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-01-2014, 22:33   #13
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Od środy zakaz reklamowania OFE

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
Yep, z tym, że tak naprawdę w tym kraju nie ma na kogo głosować, bo każda JEDNA JEDYNA partia jest Lewicowa, lewacka, postkomunistyczna i z żydowskimi zapędami. Niestety JKM nie zostanie dopuszczony NIGDY do władzy w tym kraju A na kogo tu głosować? Na mniejsze zło? Przecież tak głosuje się w tym kraju od 20 lat.
Znaczy się tu akurat chodziło o referendum, bo w referendum nie musisz wybierać na kogo głosujesz. Często chodzi o oderwanie kogoś od stołka, i to się udało np. w Elblągu, z pozoru cebulackim wypizdowie, a jednak ludzie potrafili się zmobilizować

Wybory to co innego, tutaj szkoda gadać. Ja z paroma kumplami głosujemy sobie na Korwina, bo jest to najmniejsze zło chyba i może wreszcie się dostanie do tego sejmu XD Nie popieram Korwina, ale czasem powie coś mądrego, więc dlatego uważam go za najmniejsze zło, jak już wspomniałem.

Cytat:
A czy słyszałeś o przykładzie Islandii w Mass-mediach? Na 4Clubbers zainteresowani tematem doskonale o tym wiedzą. Niestety w tym kraju żyje 40 milionów ludzi (wegetuje) którzy karmieni są mediami.
Ale Sanbit, ja tu mówię o tej rzeszy 'uświadomionych', których tyle jest w internecie. Pogadasz z kimkolwiek to każdy przeciwko politykom i rządowi, w internecie co drugi fanpejdż na fejsie albo obrazek miesza z błotem Tuska, system i tego jest co najmniej kilkanaście tysięcy. Albo i więcej. I wszystko kończy się na internecie

Coś chyba w tym jest - Polacy chyba nie mają jednak jeszcze tak źle, skoro nadal potulnie siedzą w domach zamiast wyjść na ulice i wziąć sprawę w swoje ręce.

Cytat:
Ja też uważam, że Polak, mimo wszystko, że porządny człowiek, to niszczy go państwo. Też jestem młodym człowiekiem i cholera, też chcę z tego chorego kraju uciekać gdzie pieprz rośnie, bo praca, którą posiadam adekwatnie do wykształcenia jest po prostu żałosna. A niestety nie pochodzę z "bogatego domu", także nie ma mnie kto ustawić w życiu Oferty, które jakiś czas mi proponowano to według mnie pensja głodowa i nie wyobrażam sobie jak młody człowiek może być tak besztany przez chory ustrój państwa, gdzie jesteśmy jedynie robakami, którzy liżą buty.
Jeśli poważnie myślałeś o emigracji i masz do tego możliwości - to rób to. Serio, nie warto marnować życia na złudzenia, że 'tutaj kiedyś będzie lepiej'. Nie będzie. Ten kraj jest zainfekowany od pokoleń, pisałem o tym wielokrotnie. Tutaj nic nigdy się nie zmieni, może w końcu powstają jakieś drogi, może powstaną nowe firmy, które zwiększą zatrudnienie, ale to tyle. System i gnidy przy stołkach pozostaną te same. Nepotyzm, korupcja... Szkoda gadać. Życie jest jedno i niestety czasem trzeba porzucić sentymenty. Oczywiście to kwestia możliwości, bo emigracja 'ot tak' zwykle kończy się chodnikiem w Londynie

Cytat:
Słuchaj MIKE, co z tego, że my-młodzi wiemy, co z tymi ******mi jest nie tak, skoro nasze społeczeństwo jest stare, ślepe, niedołężne? Wyjdziesz na ulicę, sprzeciwisz się rządowi i co dalej? Areszt, sprawa, wyrok w zawiasach za głoszenie narodowych haseł? : ) TVN powie, że jesteś neonazistą i kibolem Cracowii i prawdopodobnie używasz ostrego noża do krojenia chleba? Hah...
Ludzie po prostu widzą czubek własnego nosa. Nie oszukujmy się, jak komuś jest dobrze, to nawet, jak nie lubi rządu i systemu, ale żyje u się ok, to czemu ma protestować? Takich ludzi są setki i niestety oni pewnie też poniekąd utrzymują tę otoczkę 'lemingów'. Brr, nienawidzę tego słowa, bo pisiorstwo je zawłaszczyło.

W każdym razie też bez przesady z tym aresztem. Wszystko by zależało, jakby to wyglądało... Ale póki co nie zanosi się, żeby ludzie wychodzili na ulice. Niestety.

Mam nadzieję, że gdy w tegorocznych wyborach (bo będą 2) znowu PO będzie the best, to ludzie wreszcie się wkur*ią. Oby...
MikePetersky jest offline