4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Od środy zakaz reklamowania OFE
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-01-2014, 16:51   #10
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Od środy zakaz reklamowania OFE

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
Gdyby referendum moglo coś zmienić, to by zostalo zdelegalizowane
LOL. Gdyby Robaczki zapewniały odpowiednią frekwencję, a nie odpuszczały sobie 'bo mój głos nic nie zmieni, i tak będzie jak będzie' to by referenda miały sens i spełniały swoją funkcję Referendum w Warszawie przeje*ano przez nie przekroczenie progu frekwencji, bo głupie bydło potrafiło tylko narzekać, a nie ruszyć dupska aby odrzucić HGW od stołka.

Najlepiej to obwiniać każdego tylko nie siebie. Gazować nie polecam, można też zagłosować w wyborach przeciwko nim albo wyjść na ulice... Oh wait, przecież Polacy są mocni w gębie tylko przez internet, a gdy przychodzi co do czego, to siedzą na dupskach i tylko gadają o 'bojkotach' i 'obalaniu złodziei' zamiast wziąć sprawy w swoje ręce.

Bułgarzy potrafili, Turcy też, Brazylijczycy też (wystarczyła zmiana cen biletów), Islandczycy to nawet obalili rząd i spisali konstytucję na nowo. Tylko Polacy, wielki niezwyciężony dumny naród, który w internecie jest pełen od antysystemowców , przewrotowców i buntowników, a w rzeczywistości nikomu się nie chce nic robić.

Pamiętacie ACTA? W normalnym kraju taka menda, jak Tusk byłaby skończona po takiej cynicznej akcji, postawiona pod trybunałem i wykluczona z życia politycznego. Minęły dwa lata, a ludzie nadal siedzą w domach, piszą tylko jaki Tusk zły i nic poza tym. To są ci wielcy dumni Polacy patrioci? :D Oczywiście pomijam, że to ścierwo PO nadal ma 20-paro procentowe poparcie, no ale że w tym kraju większość ludzi to idioci to przywykłem. Myślałem tylko, że ta 'uświadomiona' część jest lepsza.
Cytat:
Napisał zzukk Zobacz post
Żyjemy w państwie totalitarnym ?!
Nie, bez przesady.
MikePetersky jest offline  
MikePetersky dostał 3 podziękowań za ten post.