4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-01-2014, 00:34   #117
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2014

Cytat:
Napisał Komaro Zobacz post
Tak pisali ludzie, którzy byli oburzeni, że nie ma Trance, sam widziałem jak z nimi "cisnąłeś" na fb Nie ma co UK porównywać do Polski, u nich EDM rozwijało się tworzyło a w Polsce disco polo i michały wiśniewskie xD Cieszę się, że tylko w Polsce to się powoli rusza i coraz bardziej rozkręca.

No to teraz się rozumiemy No innego wyjścia nie było, raz, dwa, trzy, osiemdziesiąt razy pisałem grzecznie, ale nie da się, bo niektórzy po prostu nie mają mózgu. Ma być tak jak oni chcą i koniec... i nie ma żadnego ale. Nie to, że jak nie będzie trance'u to on nie jedzie. Nie... ma być trance i koniec!

Dziś to samo na facebooku, na fp pewnego forum o podobnej tematyce, admin wrzucił mema ze Skrillexem i napisem: Hey Polacy, czemu nie jestem u was popularny? Coś w ten deseń, to sami trance'owcy się udzielali. Napisałem tylko, że istnieją w internecie, a nie na eventach, bo to nie jest logiczne, żeby na przestrzeni 2 lat zostało odwołanych z 5-6 imprez trance'owych, a oni nadal urali w internecie. No do cholery
artis1990 jest offline   Reply With Quote
artis1990 dostał 7 podziękowań za ten post.