4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dobór subwoofer
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-01-2014, 17:52   #6
Rafael Flash
..:: Klubowicz ::..
  
 
Rafael Flash's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Nov 2008
Miasto: Gliwice
Postów: 3 136
Tematów: 297
Podziękowań: 7 873
THX'ów: 2 757
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 97
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 80
Plusów: 67 (+)
Rafael Flash 67
Odp: Dobór subwoofer

Cytat:
Napisał Memciu Zobacz post
Patrząc na zdjęcie i widząc skrzynie basową z BR i głośniki w półce, to sądzę że masz baaaardzo niskie wymagania co do jakości dźwięku. Aż dziwię się że ci to nie przeszkadza, jedno z drugim się zakłóca.

PS: nie jestem zwolennikiem głośników w półce- robisz wtedy suba o pojemności skrzyni 900 litrów.
Wiesz, ogólnie rzecz biorąc nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie tylko wyłącznie amatorem, lubię zabawę z głośnikami i chciałbym tą wiedzę pogłębiać słyszałem że w półce raczej głośników się nie montuje tylko wyłącznie w drzwiach. W samochodzie brata nie robiłem już takich myków i półkę zostawiłem w spokoju i dałem mu sub 25cm ponoć lepszy do techno itp. Wiadomo Alpine, jl Audio , re, soundstream tarantula to dużo lepsze firmy ale za to droższe i to dużo no chyba że używek szukać ale czy warto? Nie wiem jaką kwotę kolega prowadzący temat chce przeznaczyć na swoje bajery bo jeśli ma być to coś do 400zł to o całym zestawie JL nie ma co nawet wspominać...
PS:dzięki Memciu za radę z tymi głośnikami w półce jeszcze dziś je z tamtąd wywale i wstawię nową deskę .. pozdro
__________________

Last edited by Rafael Flash; 13-01-2014 at 18:07.
Rafael Flash jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Rafael Flash za ten post: