4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-01-2014, 17:27   #13
Atrekon
..:: Amator ::..
  
 
Atrekon's Avatar
 
Dołączył/a: 03 Jul 2013
Miasto: Białystok
Postów: 12
Tematów: 1
Podziękowań: 2
THX'ów: 7
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Atrekon 1
Odp: Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!

Cytat:
Napisał PatosMusic Zobacz post
Clubbasse i pojecie ambitnej muzyki jakoś nie brzmią w parze najlepiej, wręcz gryzą się jak rozgrzany olej z wodą.

Może warto wyrwać swoje dupsko z poprzedniego dziesięciolecia i posłuchać nowej muzyki, nowych stylów i nowych ludzi na rynku a nie wspominać jak to kiedyś było zajebiś***.
Szczerze powiedziawszy to kiedyś było większe bagno niż jest teraz, słuchając starych płyt śmiało stwierdzam że pod względem muzycznym były to zmarnowane lata.
Haha! Dobre sobie! Czyli uważasz, że to co niestety jest komercyjne , bo takie odniosłem wrażenie ,jest dobre? Że stare równa się złe? Właśnie Ci powiem , że to co grają obecnie w telewizji to dobrych głośników z mocnym bassem się nie nadaje. A poza tym jedno co mi się podoba to utwory Martina Garrixa , które są coraz mocniejsze np. Wizard (nie mam nic do "Animals" , ale nie piszę o nim, bo jest już zbyt znany !). Ostatnio wyszedł Blasterjaxx - Mystica, to co, że Big Room i przypomina Animals?Ważne , że jakieś mózgi ruszyły , a amatorskie pompeczki np. Dj Trakmajster - Moc Energia .... po prostu zapamiętamy jako mało ambitny utwór i tyle!
Atrekon jest offline   Reply With Quote