4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-01-2014, 09:06   #7
magdalena6
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Dołączył/a: 30 Nov 2013
Miasto: wroo
Wiek: 34
Postów: 146
Tematów: 4
Podziękowań: 36
THX'ów: 105
Imię: Magdalena
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
magdalena6 1
Odp: Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!

House jest grany często w klubach ? Nie powiedziałabym...Chyba był grany często kiedyś. Teraz to jest sensacja na te wszystkie nieudane remixy ala radio Eska poprzerabiane na tanie electro prędzej ;p Jeśli chodzi o Techno i ogólnie porządną muzykę zapraszam do Blue Disco koło Płocka ;p Rok czasu klub był zamknięty - próbowano zrobić tam imprezy ala disco polo itp ,ale szybko doszli do wniosku ,że w takim miejscu jakim było Blue nie może być komercji i nigdy nie będzie. Pomysł im nie wypalił. Klub od Świąt znów istnieje a managerem klubu jest znany wszystkim Wojtek O. czyli Dj W lub znany też z duetu DUSS który od lat był w klubie rezydentem ! Więc nie ma mowy o żadnej lipie !
Dobry klub choć nie byłam , ale mam zamiar zawitać jak tylko będę w PL to 1500m2 w Warszawie , słyszałam też ,że w Krakowie jest klub gdzie jest grana podobna muzyka i pewnie kilka innych o których nie słyszałam więc na pewno poziom muzyki w PL nie upadł aż tak nisko Wystarczy poszukać.... Ale zgadzam się jest coraz mniej takich klubów....
https://www.youtube.com/watch?v=RnA-oFmww2A#t=145

Last edited by magdalena6; 10-01-2014 at 09:13.
magdalena6 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali magdalena6 za ten post: