4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-01-2014, 17:24   #1
Atrekon
..:: Amator ::..
  
 
Atrekon's Avatar
 
Dołączył/a: 03 Jul 2013
Miasto: Białystok
Postów: 12
Tematów: 1
Podziękowań: 2
THX'ów: 7
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Atrekon 1
Czy jest szansa na powrót ambitnej muzyki? Scena klubowa w Polsce!

Witam!
Chciałbym trochę porozmawiać na temat naszej sceny klubowej. Mam jedno pytanie? Czy jest jakaś szansa że techno lub trance powróci na scene klubową tak jak to było hmm.... 10 lat temu , tak mówie o czasach wtedy gdy DJ Shog, Clubbasse czy Brooklyn Bounce królowali na parkietach. Dzisiaj gra się zazwyczaj house. Powiem tylko tyle ..... house brzmi jak dziwna mieszanka z electro , a to jest zbyt sztuczne , wogóle krwotok z usza za każdym odsłuchem piosenek typu "I Need Your Love" , czy "Wake Me Up" , a te big roomy ...... chociaż próbują "udawać" Hardstyle, ot, takie "męczenie basów". Mam nadzieje , że to wszystko obróci się w drugą stronę i powrócimy do dobrych czasów trance'u. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Ja , jako wielki fan trance'u i techno będę szczęśliwy jeśli taka muzyka pojawi się w TV na dobre i tam bedzie ewoluować. Tak apropo! Jestem nowicjuszem , więc z góry przepraszam jeśli temat jest umieszczony w złym dziale!
Atrekon jest offline  
Atrekon dostał 6 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents