4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-01-2014, 17:28   #43
Czips
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 09 May 2012
Miasto: Białystok
Postów: 546
Tematów: 15
Podziękowań: 129
THX'ów: 217
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
Czips 6
Odp: Sunrise Festival 2014

Kogo ja bym chciał? Obowiązkowo Showteków, Fedde Le Grand'a (na szczęście ten pewnie będzie - Q&A) Nickiego Romero, gdyby była Krewella skakałbym pod niebo, do tego Alesso, Nervo, najlepiej cała trójka z SHM, Afrojack, chociaż ostatnio trochę spuścił z tonu, poszedł w radiówki, to mimo to chętnie bym go usłyszał. Oczywiście miło by było usłyszeć Polaków - Swoon'a i 3rd Prototype. Dada Life by się przydali - zrobiliby ponownie konkretne show, Aokiego mniej chętnie bym widział. Na DV&LM chyba nie ma za bardzo co liczyć - w ten sam weekend jest jedna część Tomorrowland i bracia z pewnością tam zagoszczą (nie tylko na Mainstage). Laidback Luke czy Wolfgang Gartner to chyba też marzenia trochę na wyrost :D Chciałbym usłyszeć jeszcze Vicetone - póki co nie są strasznie popularni wśród osób mniej interesujących się tematem EDM, ale w tym roku ich kariera musi wystrzelić, po świetnych produkcjach w 2013. R3hab też mógłby zagrać całkiem niezłego seta. Na gwiazdy typu Noisecontrollers, Headhunterz czy nawet Knife Party pewnie i tak organizatorzy się nie zdecydują, a szkoda, bo to z pewnością były by mocne, energiczne sety. Kwestia Hardwella - będzie to OK, bardzo cenię go jako osobę, jednak od pewnego czasu jego sety są bardzo podobne, wszystkie bardzo do siebie zbliżone, może w 2014 to poprawi, jakieś nowe produkcje, nowe supporty.

Myślę, że organizatorzy mogą się również zdecydować na artystów typu Blasterjaxx, Bassjackers, Garrix, DVBBS, ja jednak mam nadzieję ich nie ujrzeć na tegorocznym SF. Zdaję sobie sprawę, że wszyscy oni generowaliby większe rzesze ludzi, jednak ile można tego Big Roomu? Każdy utwór taki sam, tylko inne breaki, do tego teraz po kolei kopiowanie Garrixa, to jest po prostu nudne i z tego powodu nie chciałbym ich na SF - zapychaliby tylko Line-Up. Jedynie DVBBS potrafią czasem zagrać innego seta, ale to chyba tylko przy jakiejś wyjątkowej okazji. Taką samą opinię mam odnośnie Aviciiego, wiem, że by się sprzedał, ale przecież nie tylko o to chodzi.


Wymieniłem sporo, zdaję sobie sprawę, że nie wszystko może się spełnić, ale gdyby przynajmniej te 60% wymienionych przeze mnie osób się pojawiło - byłbym mega zadowolony. A jakby jeszcze nie było osób z mojego drugiego akapitu, byłbym w niebie :D
Czips jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Czips za ten post: