4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2013 - House
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-12-2013, 11:22   #16
Grape
..:: true Member ::..
  
 
Grape's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Mar 2011
Miasto: .
Postów: 1 230
Tematów: 119
Podziękowań: 4 313
THX'ów: 627
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 10 (+)
Grape 10
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2013 - House

Zainteresowany byłem mixami Electro House i House. Pierwszy z nich wypadł słabo, praktycznie większość utworów przeskakiwałem i z dwóch składanek podobało mi się może z 6 utworów? To nie to samo co kiedyś. Ale teraz do rzeczy - czas by skomentować składankę House. Opisałbym to jednym słowem - cudownie, ale wypada coś więcej napisać. Widać tutaj, że utwory dobierał ktoś z doświadczeniem w tychże gatunkach. I pierwszą część i drugą, choć bardziej byłem dwójką zainteresowany, gdyż jedynka to podobnie brzmiące bigroomy, czym raczyli nas przez cały rok producenci z całego świata. Wracając do dwójki - technicznie baaaaardzo bardzooo dobrze. Dużo utworów, przejścia dość dynamiczne - co bardzo lubię. Czasami może jakieś niewielkie wpadki, zbyt mocne wejście z drugim utworem lub zejście i nie do końca brzmiało to jak powinno, ale to można policzyć na palcach jednej ręki, więc jest super! Ogólnie selekcja utworów w secie też na wielki plus, pierw delikatne poruszenie tech house'owymi numerami, następnie rozkręcenie disco utworami, a później zwolnienie do deep house'u. Ja to widzę jako set w jakimś dobrym klubie, taki set przeszedłby wśród tych bardziej wymagających klubowiczów/słuchaczy. No i na koniec najlepszy Flume. <3 Warto pobrać, warto słuchać, świetna robota - oby tak dalej! Pozdrawiam.
Grape jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Grape za ten post: