4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-12-2013, 15:57   #9
1x2Buła
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 82
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
Miałem okazję być w lokalu, ale przyjemnością to nie było.

Na wejściu ochrona sprawdza dow.osob. facetom.
Pan na bramce przypinający opaskę, pełna kulturka
Szatnia obowiązkowa i płatna 2zł

klimatu = zero
typowa Planeta. :zygi:
Muzyka porażka totalna, jakbym radia słuchał.
Okoliczne dyskoteki lepiej wypadają pod tym względem.

didżej dosłownie puszczacz muzyki "didżej woljum up/down" jest tam całkowicie zbędny, kaleczy rzemiosło, nie wiem w jakim celu była inwestycja w konsolę wartą ~10k skoro lepiej byłoby kupić najtańszy komputer z allegro zainstalować program winamp, dać utwory w tracklistę i włączyć funkcję: shuffling, crossfading. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dom dziecka lub rozdać bezdomnym.
"lajtdżokej" też nie współpracuje z muzyką, przez co nie buduje żadnego klimatu, jaki powinien panować na parkiecie/klubie. Wątpię czy głuchy by wyczuł cokolwiek.

"przejścia" muzyczne to już naprawdę "pełen profesjonalizm" jednym słowem "kapitalne", "poezja dla uszu" normalnie można doznać uszczerbku na zdrowiu.

Najlepsze ok. 00:24~ znany utwór "Tsunami" i po nim Sean Paul

Moje słowa i opinia są tylko potwierdzeniem 90% komentarzy/opinii jakie pojawiły się na social network

Brak jakichkolwiek ekranów TV/LED. Gdzie nie gdzie można zauważyć jeszcze wystające przewody. Może w przyszłości się jeszcze poprawi.

Na poziomie wyższym (balkon) brak zabezpieczających siatek (parkiet dolny) lub nawet płyty plexi. Pijąc sobie pepsi i obserwując co dzieje się na dole, ochrona musi zwracać uwagę i upominać. Po większej dawce %% może przypadkiem przyczynić się to do wypadku.

Obsługa na wysokim poziomie, lokal ładny, estetyczny.
Wydzielone miejsce do palenia

Proponuję: obniżkę cen o 2 zł (nie jest to majątek)
muzyka jaka powinna się pojawić w tym lokalu to przede wszystkim coś innego niż w okolicznych lokalach, czyli np: house, electro, ewentualnie retro, bo obecnie to naprawdę lepiej grają w okolicznych dyskotekach.


Na ten czas lokalu NIE POLECAM
gdzie graja lepiej ? Iguana? Planeta? bu

Planeta muzycznie to ten sam poziom
a Iguana to wiadomo pseudo disco polowe pomki na glownej sali + dokladnie taka sama muzyka z radia, mala sala aktualnie pod wzgledem muzycznym jest taka sama jak tutaj.
Ja również liczylem na cud ale niestety w naszym regionie on chyba nigdy nie nastąpi.
W każdym badź razie tylko czekać aż bedą tam lecieć disco polowe pompki, chociaż nawet wątpie aby to pomogło przy obecnych cenach.
Co do dowów to z tego co ja zawuazyłem to sprawdzaja chybił trafił i mężczyznom i kobietom. Tak czy inaczej wejscie od 21 to pic na wode
__________________

Last edited by 1x2Buła; 29-12-2013 at 16:02.
1x2Buła jest offline   Reply With Quote