4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix (Christmas 2013 edition) - świąteczny konkurs dla djów
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-12-2013, 11:50   #37
Woncky
..:: Klubowicz ::..
  
 
Woncky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Aug 2008
Miasto: Warszawa
Wiek: 34
Postów: 2 672
Tematów: 166
Podziękowań: 3 801
THX'ów: 4 142
Imię: Grzesiu
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 100 (+)
Woncky 100Woncky 100
Odwiedź profil Woncky na Facebook Odwiedź profil Woncky na Soundcloud.com Odwiedź profil Woncky na Mixcloud
Thumbs down Odp: 4Clubbers Hit Mix (Christmas 2013 edition) - świąteczny konkurs dla djów

Cytat:
Napisał bubus_s Zobacz post
Kiedy będzie dodane reszta setów do głosownia?
Jeżeli wogóle będą dodane.
Było jasne powiedziane, że umieszczamy do 17.12.2013
Więc czemu nie poczekano do 18.12.2013 i nie zrobiono dopiero ankiety do głosowania?
Ktoś wytłumaczy racjonalnie lub doinformuje bo mogłem coś przegapić

Podbijam - ktoś łaskawie może coś napisać na ten temat?

Myślałem, że skoro przedłużacie możliwość dodawania setów, to znowu skończy się ona dziś o 3 w nocy i dodacie je wszystkie razem - bo niby dlaczego miałoby to trwać do końca dnia - bo ankietę do głosowania uruchomiliście o jakiejś chorej godzinie. Ale teraz nie wiem - po co przedłużacie możliwość zgłoszenia się, chociaż i tak nie można wziąć udziału w konkursie? Pomijam już fakt, że moje zgłoszenie i kolegi wyżej było zgodne z tym co jest w regulaminie napisane - sety zostały wrzucone 17 grudnia.

Jak już się czepiamy to druga sprawa - dlaczego w konkursie biorą udział sety, które nie spełniają regulaminu? Wyraźnie jest napisane, że miksy muszą trwać minimum 30 minut, ja widzę 2, które tego wymogu nie spełniają. Kto to weryfikował i dlaczego te sety przeszły?
__________________
Woncky jest offline