4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Głośność - nietypowy problem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-10-2013, 15:58   #1
dstelmi
..:: Stały Bywalec ::..
  
 
dstelmi's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Oct 2010
Miasto: Rawicz
Wiek: 30
Postów: 79
Tematów: 24
Podziękowań: 55
THX'ów: 76
Imię: Darek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 1 (+)
dstelmi 1
Głośność - nietypowy problem

Cześć !

Postaram się wam przedstawić mój problem z poziomem głośności tracka. Więc zacznę od tego, że to laptop ( nie ma chyba znaczenia, specyfikacja 16 GB Ram, i7 itd...) karta to Maya 44 USB +. Problem polega na tym, że gdy tworzę kawałek sprawdzam zawsze poziom każdego dźwięku czy też sampla (na masterze podpięty wave candy) tak aby cały track przed masterem nie wychodził poza -6 db i też tak jest zrobiłem track gra pod około -6 db (bynajmniej tak pokazuje wave candy), zaczynam robić master, zaczynam podkręcać głośność pod 0 db, ok w flu głośność się podnosi wszystko super. Konwertuje plik do mp3 czy też wave no i tu się zaczyna problem mój kawałek jest 2x bardziej cichy od innych ! gdy tworzyłem na normalnym komputerze było ok, teraz gdy Tworzę na laptopie mam taki właśnie problem i nie mogę sobie z nim poradzić. Co to może być? złe sterowniki do karty ? złe ustawienia karty ? czy może złe ustawienia Audio w Flu ? ale siedzę w tym już około roku i sprawdziłem chyba wszystko...Jeśli ktoś będzie może wiedział o co chodzi to było by super gdyby mi pomógł jeśli będzie potrzeba podeślę jakieś screeny ustawień, bądź odpowiem na każde wasze pytanie.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że mnie zrozumieliście starałem się to opowiedzieć bardzo jasno
dstelmi jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents