4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Zbulwersowane cyganki
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-10-2013, 21:27   #10
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Zbulwersowane cyganki

A cyganka naruszała jego nietykalność osobistą, więc się obronił.

Jestem może ignorantem, faszystą i nietolerancyjnym ciemnogrodem, ale gardzę każdą formą cygaństwa i jestem za tym, aby wreszcie wziąć to bydło za mordę. Byle tylko ktoś się nie zapędzał i nie robił im holocaustu to będę za. Taka moja słabość, nie umiem szanować ludzi, którym zachowaniem bliżej do pluskw albo komarów (bez urazy Komaro). Nawet wśród muzułmanów-emigrantów znajdziesz garstkę normalnych i prawych obywateli, cygaństwo to prymitywne bydło, które będzie robić tych dzieci na pęczki, żebrać, robić z siebie ofiary losu, budować swoje getta, ale do pracy nigdy k**** nie pójdzie. Do tego niby taka nieda, ale ich Don Wasyle zawsze mają kasę na dobre samochody i budowanie swoich pałaców. Patrzcie no, jak to jest.

Zebrać wszystkich do kupy, dać im jakiś skrawek zadupia gdzieś w Skandynawii, Rosji, Kazachstanie albo Mongolii gdzie dużo niezajętych powierzchni i zbudować im państwo, tak, jak Żydom. Zobaczymy, jak sobie poradzą, jak uda im się zbudować aparat rządzący, system prawny itd. i po ilu dniach zapanuje anarchia, bo jak wiadomo cyganów nigdy nie da rady trzymać za mordę, tym bardziej jak pomyślą, że są naprawdę u siebie Nie ma drugiej takiej dzikiej grupy etnicznej, nawet prymitywne ludy buszmeńskie są bardziej... cywilizowane, bo mają jakiś system zasad i moralności. A cygan? Pff, pieniążka na łańcuchy Don Bossa to nawet w szambie będą szukać Pozdrawiam, tolerancyjny Europejczyk.

Last edited by MikePetersky; 15-10-2013 at 14:21.
MikePetersky jest offline   Reply With Quote
MikePetersky dostał 15 podziękowań za ten post.