4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Jakie utwory przypominają wam dzieciństwo?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-10-2013, 21:44   #5
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Jakie utwory przypominają wam dzieciństwo?

Aj ile tego jest, z każdym kawałkiem oddzielne wspomnienia

Yes - Owner of a Lonely Heart


Yes - Changes


Mój tata lubił wałkować ich płytę jak jeszcze siedziałem mały na tylnym fotelu w podkładce (kiedy to było), trzeba przyznać ich utwory fajnie brzmią do dziś Cholera, ale mnie na ich wzięło teraz, dzięki Udzin za temat bo sobie zrobiłem podróż po starych kawałkach :D

Saga - On the Loose


Typ utworów, które będą siedzieć w głowie do końca życia. Zabawne, że zapamiętałem ten kawałek już jako 4 latek.

ATB - Ecstasy


Usłyszałem jako dzieciak na RMF i nie mogłem tytułu znaleźć chyba przez dziesięciolecia

Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours


Dyskoteki w podstawówce, na pewno nie mnie jedynemu pojawia się banan na twarzy od tego klasyka :D

Cher - Believe


Może i to wiocha i nie wypada, ale leciało to na okrągło przez lata mojego dzieciństwa i pamięta się

Baśka - Wilki


Myslovitz - Długość Dźwięku Samotności


KLASYG PO WSZE CZASY

Bajm - Siedzę i Myślę


Kolejna wiocha, ale to wina radia w pokoju rodziców jak siedziałem przy moim małym bracie - wystarczył jeden raz jak leciało w radiu i siedzi mi w mózgu tak bardzo, że pamiętam kluczowe słowa, żeby to dzisiaj znaleźć na Youtube

Nelly Furtado - All Good Things


Ten rodzaj popu, którego da się słuchać nawet kiedy dawno już nie są hitami Nie miałem takiego złego gustu muzycznego w podstawówce w sumie...

Eminem - You Don't Know


Bob Sinclar - World, Hold On


Yves Larock - Rise Up


David Guetta - When Love Takes Over


Guetta 10 milionów dolarów temu

Akon - Smack That


Akon - I Wanna Love You


Jedne, z teledysków z okresu, kiedy orientowałeś się, że dziewczyny wcale nie są głupie

Fergie - Fergalicious


Ale ja się tym kiedyś jarałem XD

Alex C - Du Bist So


Matko jedyna, co na tych szkolnych dyskotekach leciało to ja nie wiem, ale wywarło poważne szkody w mojej psychice XD

Fragma - Toca's Miracle


Guru Josh Project- Infinity


Black Eyed Peas - Where Is the Love


Sidney Polak - Otwieram Wino


No i na koniec - do dziś uwielbiam tego klasyka, tekst na wyrywki Oszczędzę wam już tego scrollowania więc wystarczy, pozdrawiam!

Last edited by MikePetersky; 13-10-2013 at 22:23.
MikePetersky jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali MikePetersky za ten post: