4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Ekstraklasa 2013/2014
Wątek: Sport Ekstraklasa 2013/2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-10-2013, 21:59   #53
First Mind
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: Legnica
Wiek: 40
Postów: 111
Tematów: 7
Podziękowań: 101
THX'ów: 33
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 2 (+)
First Mind 2
Odwiedź profil First Mind na Facebook Odwiedź profil First Mind na Soundcloud.com
Odp: Ekstraklasa 2013/2014

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post
Tylko zobacz sobie jaka część stadionu byłą objęta tą oprawą, pokaż mi inną taką oprawę w które użyto by serpentyny w takiej ilości i która dałaby taki (może krótki) fajny efekt, bo ja sobie nie przypominam? Na Legii były białe (chociaż też nie w takiej ilości) na Zagłębiu bodajże też, ale ciężko to porównać z tym co było u nas Nie twierdzę że była to najlepsza oprawa, ale miała swój urok, i była inna od tego co widuje się na codzień na naszych stadionach, bo tak jak mówiłem takiej oprawy nie widziałem jeszcze na naszych stadionach:

A kto według Ciebie jest teraz w czołówce ultras?
Pozdrawiam
Legia, ŁKS, Lechia, Śląsk to tak na szybko w odpowiedzi na to jakie ekip robiły oprawę z serpentyn w barwach. Owszem, Wasza nie była zła, ale spodziewałem się czegoś konkretniejszego z Waszej strony przy takim spotkaniu i się zawiodłem. Oko cieszy, ale oprawa Śląska też oko cieszyła i niestety na tym się skończyło. W tych dwóch oprawach zabrakło tego czegoś, potwierdzenia klasy tej oprawy. Numer jeden w Polsce to moim zdaniem, zdecydowanie Legia i po niej długo, długo nikt. Za oprawy u siebie, na wyjazdach w Polsce i Europie ( choć te w Europie jeszcze perfekcyjne nie są ) to mimo wszystko numer 1 wśród rodzimych ekip. I żeby nie było, kibicem Legii nie jestem .
First Mind jest offline   Reply With Quote