4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Deep Fog - Jarosław
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-09-2013, 09:39   #1
ancio
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Sep 2013
Miasto: Rzeszów
Wiek: 33
Postów: 1
Tematów: 1
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
ancio 1
Poland Deep Fog - Jarosław

Tworzy progressive trance/house. Jest wybitnym producentem jak na nasze warunki. Polecam sprawdzić! Kilka dni temu wydał album. Tutaj link i troche info: https://www.facebook.com/deepfogmusic

Deep Fog czyli Krzysztof Kotliński, dj i producent muzyczny urodzony w Przeworsku, obecnie mieszka i tworzy na przedmieściach Jarosławia.
Muzyka towarzyszyła mu od dzieciństwa, kiedy całe dnie spędzał na dwóch pasjach, słuchaniu muzyki oraz piłce nożnej.
Początkowo była to muzyka popowa, której było mnóstwo, lecz głęboko w jego duszy grały zupełnie inne, bardziej ambitne dźwięki.
Przełomem był rok 1999, kiedy to usłyszał William'a Orbit'a i jego "Barbers Adagio For Strings", które to zmotywowało go do dalszej eksploracji innych gatunków muzycznych.
Dalsze inspracje czerpał dzięki radiu "Sunshine Live", które wywarło na nim ogromną chęć kreowania własnego unikalnego brzmienia, które oscylowało wokół "progressive-trance".
Rok 2003 miał wielki wpływ w jego dalszym ukierunkowaniu - po usłyszeniu płyty "Paula Oakenfolda - Great Wall", tylko utwierdził się w przekonaniu, że "progressive" nosił w sercu od dawna...
Okres późniejszy był bardzo trudny dla niego, ponieważ brak środków finansowych uniemożliwił mu rozpoczęcie kariery. Dopiero w 2006 roku kupił komputer i zaczął pracować nad swoją muzyką. Efekty jego produkcji zostały szybko docenione przez Jarka Czechowskiego vel. Angelo Mike na kompilacji "Poland Calling Mixed By Angelo Mike".
Owocem tego było - rok póżniej - nawiązanie współpracy z wytwórnią Mistique Music Stivena Rivic'a i braci Levanów...
ancio jest offline  
Użytk. którzy podziękowali ancio za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents