4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie Club Heaven (Busko Zdrój)
Wątek: Świętokrzyskie Club Heaven (Busko Zdrój)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-09-2013, 19:58   #39
Black_Dreams
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Sep 2013
Miasto: Kraków
Postów: 1
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Black_Dreams 1
Odp: Club Heaven (Busko Zdrój)

Ja powiem tylko tyle, Byłam tam wczoraj pierwszy i ostatni raz. Jest okropnie. Byłam z koleżanką. Usiadłyśmy na loży, ponieważ była pusta i nie wiedziałyśmy,że jest zarezerwowana. Po chwili przyszedł do nas jeden z uczestników zabawy, zataczający się i zaczął nas obrażać. Zamiast grzecznie powiedzieć,że loża jest zajęta, on kazał nam ''Spier*alać''. Popatrzyłyśmy tylko na siebie zdezorientowane a on zaczął nas obrażać. Potem przez resztę wieczoru on i jego koledzy pokazywali nam środkowy palec. Prawie każdy był pijany a w każdym kącie pary które obleśnie się macały i całowały. Np stał chłopak z dziewczyną na schodach. Całowali się, a chłopak przy tym podnosił jej sukienkę (tak że każdy mógł ujrzeć jej nagie pośladki) i stali tak dobre pół godziny. Ale nie oni jedyni. Zazwyczaj bywam w Enegry2000 w Przytkowicach i tam jest pełna kultura, nie ma takich akcji, a jeśli nawet ktoś przez przypadek kogoś uderza to potem przeprasza. Niestety w Heaven ludzie się przepychają, nie zwracając uwagi na innych, ale nikt ani myśli przepraszać. Po tym wszystkim stwierdziłyśmy,że nigdy więcej tam nie wrócimy i będziemy wszystkim szczerze odradzać to miejsce. Wolimy raz w miesiącu wybrać się na porządną imprezę niż częściej chodzić do takich miejsc. No cóż. To tyle ode mnie
Black_Dreams jest offline   Reply With Quote