4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie Club Heaven (Busko Zdrój)
Wątek: Świętokrzyskie Club Heaven (Busko Zdrój)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-09-2013, 18:50   #38
Szczypior89
..:: true Member ::..
  
 
Szczypior89's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2009
Miasto: kielce
Wiek: 35
Postów: 274
Tematów: 24
Podziękowań: 590
THX'ów: 187
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 5 (+)
Szczypior89 5
Odp: Club Heaven (Busko Zdrój)

Cytat:
Napisał Dj Magda :P Zobacz post
DAVID NO F***K jest na poziomie Pana o ksywnce Slayback, to jest tak jak starym sie nie chce robić dobrej muzy tylko gówniarzy za konsole wpuszczają istne przedszkole, odradzam imprezy ambitnym, niedajcie sie nabijać na pompki bo to raczej nie muzyka.

Mam kilka pytań:
- Co rozumiesz przez pojęcia "ambitnej" muzyki? Twoja wypowiedz nie jest do końca zrozumiała dla mnie. To tak jakbym ja powiedział "lubię ładne dziewczyny", a ktoś by mi przytaknął i powiedział "ja też". Z tym że dla jednego ładna będzie brunetka a dla drugiego blondynka. Cóż dla mnie ambitną muzyką będzie tech House a dla Ciebie? o gustach się nie dyskutuje dla tego proszę Cię o sprecyzowanie.
- "tylko gówniarzy za konsole wpuszczają" :D mniemam ze byłeś obecny na otwarciu lokalu albo na ostatniej imprezie hmmm mogę to skomentować jedynie w ten sposób, że "starzy" Dj-e tzn z większym doświadczeniem uważają się za guru na imprezie... To oni dyktują trendy muzyczne i wychodzą z założenia "tańczcie jak wam zagram" . Mnie uczono jednej podstawowej zasady dj-ingu, a co powinno być moim zdaniem pierwszym przykazaniem każdego Dja: Masz grać tak żeby parkiet był pełny. Dj ma ważną role w klubie - musi zrobić tak żeby ludzie przyjeżdżali chętnie na imprezę. A jak na razie widzę że jak to powiedziałeś "gówniarze" robią dobrą robotę

Pozdrawaim
Szczypior89 jest offline   Reply With Quote