4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Śląskie Don Kichot (Częstochowa)
Wątek: Śląskie Don Kichot (Częstochowa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-09-2013, 20:36   #7
astraya
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Dołączył/a: 12 Sep 2013
Miasto: częstochowa
Wiek: 32
Postów: 1
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
astraya 1
Odp: Don Kichot (Częstochowa)

nie polecam, w tej knajpie jest szef hipokryta który ma problem z własną osobowością, jak się wyjdzie z dyskoteki to faceta już nie wpuszczą bo ma nagle złe spodnie na dupie a wcześniej nie przeszkadzały, przy skargach pojawia sie łebek który zamiast pomóc w problemie z ochroniarzami to zacznie się śmiać i oczekuje reszty telefonów do niego z żałosnym uśmieszkiem... dla mnie jest to sytuacja żenująca a taki szczyl nie powinien być szefem dyskoteki. Mam nadzieje że tych którzy tam chodzą, nie spotkają nigdy takie nieprzyjemności bo byłam tam raz sama i było ok a z moim partnerem raz i odechciało mi się na zawsze, a nic złego nie robiliśmy prócz bawienia się wspólnie ze znajomymi.



Ps. karaoke w ogóle jest fatalne, jest tylko jeden mikrofon w ogóle do dupy, trzeba sie niezle wydrzeć żeby sie usłyszeć, repertuar cieńki, do wyboru tylko około 4 kartki... powtarzać piosenek po kims oczywiscie nie wolno a jak nie powtarzac skoro tak maly wybór? osobiscie bardziej polecam biznes centrum i nie pamietam nazwy lokalu ale od razu obok fotografa jest taki maly niepozornie wygladajacy pub, gdzie slychac nawet na dworze taki dobry sprzęt tam ludzie są mili, kolejki może są ale wybór piosenek zacny ! pozdrawiam
astraya jest offline   Reply With Quote