4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie [ZAMKNIĘTY] Protector (Wola Krzysztoporska)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2013, 09:19   #196
lifty
..:: true Member ::..
  
 
lifty's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Dec 2008
Miasto: NL
Wiek: 33
Postów: 1 295
Tematów: 147
Podziękowań: 1 051
THX'ów: 1 666
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 5 (+)
lifty 5
Odp: Protector (Wola Krzysztoporska)

Cytat:
Napisał Zolskier Zobacz post
jeżeli jest dobry balet to po co coś zmieniać
po to zeby byl jeszcze lepszy?

Cytat:
Napisał Zolskier Zobacz post
człowiek który zajmuje się mixowaniem kawałków tworzeniem setów jest praktycznie mówiąc w prostym słowa znaczeniu znudzony kombinowaniem
czlowiek ktory zajmuje sie mixowaniem kawalkow i tworzeniem setow nazywany jest DJ'em.. a to zawod i przedewszystkim pasja.. skoro DJ jest znudzony graniem to powinien isc na emeryture..

Cytat:
Napisał Zolskier Zobacz post
chodzi o to że oni grają dobre 5 godzin a nie godzinę w której mogą wycisnąć wszystko z siebie, każdy ma swój styl przygotowywania się na takie imprezy i tak już będzie raczej do końca i się to nie zmieni. Sam wiem po sobie jak to wygląda, więc Panowie chciałoby wam się tworzyć za każdym razem za każdą sobotą nowe tracklisty żeby nie było tego samego)
nikt nie wymaga aby rezydent przez caly swoj sobotni wystep gral same nowosci ale godzinnego seta z nowymi kawalkami ktore przyjma sie na parkiecie raczej nie problem zlepic ; )

tak, chcialoby sie ..

Cytat:
Napisał Uciex Zobacz post
Miałem ochotę wybrać się z ciekawości na tego prota, bo jeszcze nigdy nie byłem, a przerwę od Brzesek mam co najmniej 2-letnią, gdy byłem raz, a ogólnie to jeździłem na Brzeski w 2006-2008. Ale czytając komentarze to widzę, że nawet nie warto... wszędzie ten sam syf.
o gustach sie nie dyskutuje ; ) przyjedz i sam sie przekonaj
__________________
lifty jest offline   Reply With Quote