4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - Relacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-08-2013, 00:22   #30
bomek
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2011
Miasto: Liverpool
Wiek: 34
Postów: 103
Tematów: 10
Podziękowań: 140
THX'ów: 56
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
bomek 1
Odwiedź profil bomek na Facebook Odwiedź profil bomek na Last.fm
Odp: Sunrise Festival 2013 - Relacja

Relacja spoko ale mam zastrzeżenia co do obiektywności. To był mój 6 raz na tym festiwalu i:
-nigdy nie wchodziłem tak długo
-nigdy nie przegięli tak z ceną biletów w dniach imprezy
-nigdy browar w puszce 0,33 nie kosztował tam 10 zł (wiem że były puszki normalne dla umiejących znaleźć)
-nigdy nie widziałem gorszego bałaganu/syfu wokół barów i w ogóle wszędzie (nikt tego nie sprzątał z tego co zauważyłem)
-nigdy nie spotkałem się w takim stopniu z sytuacjami gdzie z parkingu idę na amfi i słyszę dokładnie ten sam kawałek (a było tak na pewno ze 2 albo 3 razy- wiem że po lineupie można było się tego spodziewać ale bez przesady)
-rodzaj biletów (tutaj chyba bez komentarza bo to się o paragraf chyba już ociera, żeby w takim stopniu utrudnić odsprzedaż biletów, robić cyrki z reklamacjami i już nie powiem co jeszcze)

W sumie to wybawiłem się ale przyznam szczerze, że dla mnie to najgorsza edycja pod kilkoma względami. Myślałęm że chłopaki przez 11 lat doszli do jakichś wniosków przynajmniej do takich żeby się postarać i zadowolić gości przybywających tam od kilku lat. Ja rozumiem że dla zaczynających przygodę na tym festiwalu było generalnie OK a nawet ŁaŁ ale syszałem wiele negatywnych opinii od ludzi jeżdżących tam kilka lat i zgadzam się z nimi.

Tak powiało hejtem, ale to tak na zdrowy rozsądek

wielki + że będzie film z tej edycji!
bomek jest offline   Reply With Quote
bomek dostał 7 podziękowań za ten post.