4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program Orginalny FL Studio
Wątek: Program Orginalny FL Studio
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-08-2013, 23:13   #9
Suuulek
..:: senior Member ::..
  
 
Suuulek's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Jan 2011
Miasto: Kraków
Postów: 136
Tematów: 43
Podziękowań: 82
THX'ów: 75
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Suuulek 1
Odwiedź profil Suuulek na Facebook Odwiedź profil Suuulek na Youtube Odwiedź profil Suuulek na Soundcloud.com
Odp: Orginalny FL Studio

Cytat:
Napisał 7clouds Zobacz post
hahahhaha przeciez jak "zabijasz" proces od FLa w menadzerze to nie musisz nawet kompa resetowac...

Mialem juz z 1000000 bledow wFLu i ani razu z tego powodu nie musialem kompa resetowac
Tobie tez radze takiej metody uzywac

Pozatym taka ilosc bledow dziennie to jakas przesada. Ja mam max. 2-3. Poprostu jak sie instaluje xxxxxx ilosc wtyczek pirackich to potem sie tak dzieje
Ja mam jeszcze inny bład. Muszę zresetować kompa bo czasami w ustawieniach nie mogę uzyc swojej karty (ESI - Juli@) a czesto pracuje tak ze słucham sobie dla referencji jakies tracki na youtube i porównuje sobie jak brzmi np moja stopa w porównaniu do innego tracka. Dlatego musze zresetowac kompa bo jak klikam play w FLu to nie słysze nic w winampie i na youtube. To wszystko.

A co do poprzedniego posta to najczęsciej zacina mi się FL i wyskakuje jakis komunikat Chyba "FL studio launcher stopped working" i wtedy wlasnie wylacza mi sie FL sam i pozniej w ustawieniach musze przejsc z Asio 4All - Esi Juli@ na samo Asio4All ale problem mam z tym taki jak wyzej napisałem. + czasami wyskakuje mi jakis runtime error.

No i rozne małe problemy z pojedynczymi wtyczkami...
__________________

Last edited by Suuulek; 12-08-2013 at 23:15.
Suuulek jest offline   Reply With Quote