4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - Relacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-08-2013, 00:24   #25
Pixik
..:: true Member ::..
  
 
Pixik's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Dec 2007
Miasto: Rybnik
Postów: 274
Tematów: 3
Podziękowań: 74
THX'ów: 182
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 11
Plusów: 1 (+)
Pixik 1
Odp: Sunrise Festival 2013 - Relacja

Od razu zaznaczam, że na imprezie nie byłem aczkolwiek żale apropo organizacji w sprawie jedzenia i piwa powtarzają się od kilku lat. Jeśli chodzi o line up-to był jeden z mocniejszych jakie widziała Polska w ostatnich latach.Nie wiem może to wina malkontentów apropo "logistyki" ale zdarza mi się być na "wielkich"europejskich imprezach(wielkich w cudzysłowie, bo zaraz ktoś może mi zarzucić, że to skromne małe bale). Chodzi mi o to, że jak jadę w kierunku południowym-tzn Czeska Republika to nie zdarza mi się czekać na piwo więcej jak dwie minuty a najczęściej dostaję je do ręki-oczywiście pytanie czy liczy się dla mnie muzyka czy to, że dostanę piwo albo zapiekankę w miarę zjadliwą na czas. Oczywiście, że muzyka jest najważniejsza ale to miłe kiedy nie trzeba stać w kolejkach za wybujałe ceny za artykuły pierwszej potrzeby. Powiem wam więcej-niektórzy piszą o 2 godzinnych kolejkach...raz byłem w 30minutowej kolejce ale tłum zachęcił skutecznie organizatorów do wpuszczania bez rękoczynów .
pozdrawiam!
Pixik jest offline   Reply With Quote