4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - Relacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2013, 23:50   #23
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2013 - Relacja

Cytat:
Napisał Warciarz Zobacz post
Dam sobie rękę uciąć, że jeśli za rok skład byłby jeszcze słabszy frekwencja wcale nie była by gorsza Ba, niektórzy ludzie nie wiedzieli nawet, że są 2 sceny, co najlepiej świadczy o "jakości" bawiących się tam klubowiczów Oczywiście nie wszystkich.
Gdybyś sprecyzował tą wypowiedź, to z chęcią bym zakład przyjął i nawet jakiś kurs na piłę mechaniczną bym przeszedł. Dlaczego ludzie, którzy uważają się za lepszych, za bardziej kumatych, sugeruję tak po ocenie ''jakości'' publiki SF, zachowują się gorzej od tych niekumatych? Oni nie wiedzą, że są dwie sceny, Ty nie wiesz, że niektórzy wolą inne rytmy od Twoich i na BANK wiedzą, że nie ma słabych gatunków muzycznych, bo tego nie da się zdefiniować, z racji iż jest to każdego subiektywna opinia, a nie fakt. Nie da się stwierdzić naukowo, które gatunki muzyki są ok, a które nie. Dla Ciebie skład był słaby, dla mnie był najlepszy w całej dotychczasowej historii SF. I kto ma racje? a kto nie? Ty będziesz stał przy swoim, ja przy swoim i do porozumienia nie dojdziemy, bo Ty wolisz co innego, a ja co innego. Zrozum to wpierw, później się udzielaj.

Kończąc, myślisz, że dla organizatora 100 zł od kumatego gościa, a 100 zł od niekumatego gościa ma jakąkolwiek różnicę? Mi podoba się to, że jest sporo niekumatych ludzi na SF, bo przyjechali tam dla zabawy, nie mając pojęcia czego oczekiwać, kto gra itd. Są nastawieni na zabawę i to jest najważniejsze Cieszy również fakt, że jest co raz mniej koksów i wykręconych twarzy Sunrise się zmienia, czas aby i publika też się zmieniła
artis1990 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali artis1990 za ten post: