4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - Relacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2013, 19:45   #21
_Maciek
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Nov 2008
Miasto: Stalowa Wola
Wiek: 31
Postów: 6 311
Tematów: 295
Podziękowań: 29 138
THX'ów: 5 882
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 42
Plusów: 56 (+)
_Maciek 56
Odp: Sunrise Festival 2013 - Relacja

Cytat:
Napisał Warciarz Zobacz post
Ogólnie zgadzam się z większością relacji, aczkolwiek widać w niej pewne mankamenty wynikające albo z Twojego niezbyt wielkiego obycia z tego typu eventami, tudzież chęci pozytywniejszego niż w rzeczywistości przedstawienia imprezy, aby zaplusować przed MDT, od której dostaliście akredytacje. Tak robi jednak prawie każdy, więc nie bierz tego do serca

Jako akredytowany powinieneś zauważyć jeszcze jeden DUŻY minus związany z logistyką. No, ale głupio go wypominać swoich chlebodawcom
Skład w tym roku był po prostu kiepski. Dam sobie rękę uciąć, że jeśli za rok skład byłby jeszcze słabszy frekwencja wcale nie była by gorsza Ba, niektórzy ludzie nie wiedzieli nawet, że są 2 sceny, co najlepiej świadczy o "jakości" bawiących się tam klubowiczów Oczywiście nie wszystkich.

Po pierwsze to faktycznie masz racje- nie mam obycia z eventami, to był mój 3 event dopiero, z czego po raz drugi Sunrise.
W drugiej sprawie też masz racje nie warto gryźć ręki która chleb daje. Problem w tym, że ja z akredytacją nie miałem nic wspólnego. Jestem postronną osobą, więc nie mam powodu żeby lizać tyłek MDT.
Ja przyjechałem po to, żeby się wybawić przy moich ulubionych artystach, a powody do narzekań zawsze sobie można znaleźć wszędzie.
Impreza organizacyjnie w 100% idealnie przeprowadzona nie była, ale dla mnie i dla wielu to znaczenia nie miało. A kto sprytniejszy ten sobie poradził i bawił się tak znakomicie jak ja.



A skoro piszesz , że skład był w tym roku kiepski to w takim razie po co przyjechałeś? Zarzuciłeś, że wiele osób przyjeżdża się tam lansować- A TY ??

a co do cen to faktycznie 10zł, za 0,33 carlsberga to trochę przesada, ale poza tym to raczej standard dostosowany do polskich realiów

U nas wypłata 1000zł, na zachodzie 1000euro, u nas piwo na evencie 10zł u nich 10 euro, więc analogia istnieje.
_Maciek jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali _Maciek za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents