4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Wątek: Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-07-2013, 22:27   #30
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Opinia na temat 4Clubbers

Dla mnie to forum jest całkiem spoko. Kiedyś był tu większy bałagan zarówno w działach jak i wśród użytkowników. Teraz wszystko jest przejrzyste i czyste. Oczywiście wielkim plusem 4c jest to że mamy możliwość sięgania po najnowsze klubowe kawałki. Uploaderom wielkie dzięki za wstawianie muzyki. Robią cudowną robotę.

Co mnie irytuje na tym forum to oczywiście podejście tutejszych użytkowników do muzyki. Większość wielbi to co jest na topie. Nie zwraca uwagi na to co w danym kawałku jest dobre tylko na to jak on się nazywa, kto jest autorem. Przyznam się że czasem też ulegam tej fali, a później odsłuc***ąc swoją bibliotekę na komputerze myślę: "co ja pobrałem...". Zdarza się to sporadycznie ale tak jest. Co w userach jeszcze mnie drażni to brak własnego zdania. Jedni powtarzają po drugich, a w rzeczywistości sam,i nie wiedzą co myślą. No i wieczne narzekanie na to co dzieje się na polskiej scenie klubowej też za fajne nie jest.


Ogólnie 4C oceniam w skali do 10 na 8. Bez tego forum byłbym laikiem i jarałbym się jak połowa Polaków Davidem Guettą myśląc że to najlepszy DJ na świecie
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Piaszeczki dostał 3 podziękowań za ten post.