4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-07-2013, 20:34   #2361
Komaro
Banned
  
 
Dołączył/a: 25 Oct 2011
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 6 025
Tematów: 825
Podziękowań: 10 386
THX'ów: 12 246
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Komaro 40
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Cytat:
Napisał wojtas95 Zobacz post
Jeździsz od 2004 roku, czyli mimo moich problemów z matmą liczę, że to już lat 9..
Dalej nie rozumiem takich komentarzy "muzyka beznadziejna" !
A czegoś Ty się chłopie spodziewał ?! Wszędzie, na każdym festiwalu te same gwiazdy grają w zasadzie to samo i chyba każdy kumaty spodziewał się przy czym będzie się bawił.
Ludzie ZROZUMCIE (szczególnie tacy jak Ty jeżdżący 9lat kiedy to królował trance) te czasy minęły na tą chwilę BEZPOWROTNIE, jest nowa "moda", jest nowe pokolenie (np. ja), które nie zna czasów trance i już nie pozna. Mnie osobiście zaskoczyła średnia wieku na tym festiwalu. Przypuszczam, że to właśnie osoby takie jak Ty ją podnoszą (to nie obraza, mam na myśli "pokolenie trance") i to te osoby są najbardziej "pokrzywdzone". To, w którą stronę poszło MDT w tym roku pokazuje chyba, że czas na zamianę również odbiorców. Pewna era się skończyła i tego nie zmienisz. Prosta sprawa, w przyszłym roku nie jedź.
Nie ma co dyskutować ja się cieszę, że co raz więcej ludzi w moim wieku a ni stary "pryków" dla nich niedziela została jak chcą starych klimatów posłuchać
Komaro jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Komaro za ten post: