4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-07-2013, 19:34   #2356
fushe
..:: true Member ::..
  
 
fushe's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jul 2011
Miasto: Sosnowiec
Wiek: 37
Postów: 393
Tematów: 0
Podziękowań: 245
THX'ów: 269
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
fushe 1
Odwiedź profil fushe na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Cytat:
Napisał wojtas95 Zobacz post
eh.. ból dupy towarzyszący niektórym od około 200 strony..
po 1: scena na parkingu była ŚWIETNA ! narzekajcie sobie, że "podróba z TL", no ale to w końcu polska mentalność, narzekanie, hejtowanie itd.
po 2: śmiać mi się chce, jak czytam te płacze "nie było trensu (((" to nie TL, że macie 150 dj, którzy na kilku scenach grają wszystko począwszy od house po trance, d&b itp. chyba pora przyjąć do wiadomości, że "moda" muzyczna się zmieniła i największe festiwale grają bigroomy i inne "te same motywy", więc i Sunrise idzie w tą stronę.
po 3: ceny, nie wiem jakie były w tamtym roku, ale patrząc po cenach biletów, musieli w jakiś sposób sobie odrobić.
po 4: byłem pierwszy raz, nie mam porównania, bawiłem się świetnie, za rok wracam i nie narzekam, że "zupa była za słona" nie podoba się, nie jedź, są inne festiwale, może tam się spodoba



edit: sety, Doriana, Chuckiego, Alesso, Nervo i Showteków - najlepsze
co do cen... to w 2011 czy 2012 było podobnie... ale za zwykłą wodę biorąc 8 zł to lekka przesada nie uważasz? gdzie organizator kupi taką ilość wody za pare groszy bo pewnie z taką ilościa nie wierze w to ze nie ma np. jakiegoś rabatu.... a co do tego że byłeś pierwszy raz.. no ja też byłem np. na md w 2006 roku pierwszy i uważałem, ze było zajebiście

Last edited by fushe; 30-07-2013 at 19:37.
fushe jest offline   Reply With Quote