4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-07-2013, 20:08   #2335
iFFF
..:: Klubowiczka ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Jun 2009
Miasto: Xxx
Wiek: 33
Postów: 484
Tematów: 5
Podziękowań: 1 287
THX'ów: 102
Imię: Ifigienia
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 4 (+)
iFFF 4
Odwiedź profil iFFF na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Dla każdego coś dobrego Nie każdemu się dogodzi.
Jak dla mnie scena na parkingu i LU mistrzostwo! Od samego początku czyli tak gdzieś 20.30 do 05.00 na parkiecie i szaleństwo. Na przerwe latało się jedynie do kibla i po piwo. Dj nie dali stać w miejscu, każdy zagrał dobrze na swój sposób. Piątek : Tom Swoon na rozgrzewke - BRAWO Dorian bo odwaliłes kawał dobrej roboty z setem No i potem juz leciało. Najlepsze sety W&W ( no chociaz mogłabym napisac jedno ''W'' ) przy końcówce z ''Waiting'' prawie sie poryczałam ze wzruszenia No i AXWELL przepiękny set. ! ''In my mind '' i te konfetti w połączeniu z oświetleniem - jeden z piękniejszych momentów. Sobota : zaczełam od amfi i Fafaq ale szału nie było wiec parking znowu podbił moje serce bo począwszy od Jochena Millera kończąc na Ummecie nie mogłym wyobrazić sobie lepszej imprezy! SHOWTEK'i rozwalili mnie totalnie na kawałki,wycisneli ze mnie wszystko co sie dało :D Myslalam,ze po nich moge juz umierac ale zaraz Ummet nie pozostał im dłużny także do samej 05.00 zabawa, zabawa, zabawa SUNRISE FESTIVAL 2013 uważam za udany
__________________
iFFF jest offline   Reply With Quote
iFFF dostał 2 podziękowań za ten post.